Риба делікатесних сортів

Горбуша б/г с/м
Горбуша б/г с/м

Горбуша (Oncorhynchus gorbuscha, рожевий лосось), тушки свіжоморожені, без голови, вагою 0,7-2,2 кг. Без льоду! Горбуша (Oncorhynchus gorbuscha, рожевий лосось) - цінна промислова риба родини лососевих. Має червоне м'ясо, з високим вмістом білка та низькою калорійністю. Найменший за розмірами та найбільш поширений представник родини тихоокеанських лососів. Горбушу вживають у смаженому, вареному, запеченому, тушкованому та солоному вигляді.

27

139 грн/кг

Сьомга філе слабосолоне на шкурі
Сьомга філе слабосолоне на шкурі

Філе сьомги слабосоленої (Salmo salar, атлантичний лосось, озерний лосось, благородний лосось), на шкурі, вакуумоване. Сьомга (Salmo salar, атлантичний лосось, озерний лосось, благородний лосось) - риба родини лососевих з цінним червоним м'ясом. Атлантичний лосось містить потрібну для організму кількість мікроелементів, жирів, білків, вітамінів та мінералів. Продається у свіжому та свіжомороженому вигляді, розібраний на черевце та спинку, солоний, копчений. Готується як сьомга, смажена у клярі, сьомга, варена у супі, на пару, у маринаді. Найбільш смачна сьомга у малосолоному вигляді. Ви можете замовити вакуумовані шматочки вагою 600-700 грам.

1

685 грн/кг

Сьомга філе слабосолоне на шкурі 300 грам
Сьомга філе слабосолоне на шкурі 300 грам

Слабосолене філе сьомги (Salmo salar - лат.), представниці сімейства лососевих, - популярний делікатесний продукт, повністю готовий до вживання. Слабосолена жирна рибка, ідеально поєднуючись з будь-яким гарніром, урізноманітнює меню, як святкового столу, так і повсякденного.    

815 грн/кг

Філе форелі на шкурі 0,6-1,2
-18%
Філе форелі на шкурі 0,6-1,2

​Філе форелі (рід Oncorhynchus mykiss, райдужна форель), філе свіжоморожене, на шкурі, вагою 0,6-1,2. Без льоду! Форель (морська, райдужна, Oncorhynchus) - загальна назва кількох видів риб родини лососевих (Salmonidae). Форель може жити як у солоній, так і у прісній воді, бути різного забарвлення, має як біле, так і червоне м'ясо. Але смак м'яса форелі завжди неповторний. Делікатес. М'ясо форелі - компонент дієтичного харчування, збалансоване джерело вітамінів, амінокислот та мікроелементів. Форель піддається всім видам кулінарної обробки: її готують на пару, смажать, тушкують, коптять, відварюють, маринують, фарширують, запікають цілком. Сира риба використовується у японських суші.

235 грн 285 грн

Філе форелі на шкурі 1-1,6 кг
Філе форелі на шкурі 1-1,6 кг

Філе форелі (рід Oncorhynchus mykiss, райдужна форель), філе свіжоморожене, на шкурі, вагою 1,2-1,6 Без льоду! Форель (морська, райдужна, Oncorhynchus) - загальна назва кількох видів риб родини лососевих (Salmonidae). Форель може жити як у солоній, так і у прісній воді, бути різного забарвлення, має як біле, так і червоне м'ясо. Але смак м'яса форелі завжди неповторний. Делікатес. М'ясо форелі - компонент дієтичного харчування, збалансоване джерело вітамінів, амінокислот та мікроелементів. Форель піддається всім видам кулінарної обробки: її готують на пару, смажать, тушкують, коптять, відварюють, маринують, фарширують, запікають цілком. Сира риба використовується у японських суші.

295 грн

Шматочки лосося смужками у вакуумній упаковці б/ш с/м (близько 1 кг)
Шматочки лосося смужками у вакуумній упаковці б/ш с/м (близько 1 кг)

Смужки лосося у вакуумній упаковці, свіжоморожені. Приблизна вага шматочків 30-50 грам. Довжина близько 10 см. Упаковані у вакуумний пакет приблизно по 1 кг. Вагові. Сьомга (Salmo salar, атлантичний лосось, озерний лосось, благородний лосось) - риба сімейства лососевих з цінних червоним м'ясом. Атлантичний лосось містить потрібну для організму кількість мікроелементів, жирів, білків, вітамінів та мінералів. Продається у свіжому та свіжомороженому вигляді, розібраний на черевце та спинку, солоний, копчений. Готується як сьомга, смажена у клярі, сьомга, варена у супі, на пару, у маринаді. Найбільш смачна сьомга у малосолоному вигляді.

3

220 грн

Шматочки лосося без шкіри у пластах с/м (7,5 кг) (Норвегія)
Опт
Шматочки лосося без шкіри у пластах с/м (7,5 кг) (Норвегія)

Мінімальне замовлення – 1 пласт (7,5 кг). Дрібнооптова пропозиція. Роздрібні знижки не діють. Шляхетний лосось – один з тих видів риби, які завжди будуть затребувані гурманами у всьому світі. Його чудовий смак дозволяє готувати як найпростіші страви, так і шедеври кулінарії. Шматочки лосося без шкіри свіжоморожені пластом 7,5 кг.

7

155 грн/кг

Шматочки лосося без шкіри у пластах с/м (3*7,5 кг) (Норвегія)
Опт
Шматочки лосося без шкіри у пластах с/м (3*7,5 кг) (Норвегія)

Мінімальне замовлення – 1 ящик (22,5 кг). Дрібнооптова пропозиція. Роздрібні знижки не діють. Червона риба відноситься до числа найбільш популярного рибного делікатесу. Щодня по всьому світу відбувається вилов лосося, якого потім везуть у різні країни. Спробуйте чудового лосося, доставленого з Норвегії в наш магазин. Шматочки лосося без шкіри свіжоморожені в пластах. 3 пласта по 7,5 кг. Ящик 22,5 кг.

1

144 грн/кг

Сьомга (Лосось) с/г с/м (6-7) Преміум (25 кг)
Опт
Сьомга (Лосось) с/г с/м (6-7) Преміум (25 кг)

Мінімальне замовлення - 1 ящик (25 кг). Ціна вказана за 1 кг! Дрібнооптова пропозиція. Роздрібні знижки не діють. Тушки сьомги свіжоморожені, патрані з головою, вагою 6-7 кг.  Сьомга (Salmo salar, атлантичний лосось, озерний лосось, благородний лосось) - риба родини лососевих з цінним червоним м'ясом. Атлантичний лосось містить потрібну для організму кількість мікроелементів, жирів, білків, вітамінів та мінералів. Продається у свіжому та свіжомороженому вигляді, розібраний на черевце та спинку, солоний, копчений. Готується як сьомга, смажена у клярі, сьомга, варена у супі, на пару, у маринаді. Найбільш смачна сьомга у малосолоному вигляді.

280 грн

Хребти лосося (20 кг)
Опт
Хребти лосося (20 кг)

Мінімальне замовлення - 1 ящик (20 кг). Ціна вказана за 1 кг! Дрібнооптова пропозиція. Роздрібні знижки не діють. Хребти лосося свіжоморожені. Сьомга (Salmo salar, атлантичний лосось, озерний лосось, благородний лосось) - риба родини лососевих з цінним червоним м'ясом. Атлантичний лосось містить потрібну для організму кількість мікроелементів, жирів, білків, вітамінів та мінералів. Продається у свіжому та свіжомороженому вигляді, розібраний на черевце та спинку, солоний, копчений. Готується як сьомга, смажена у клярі, сьомга, варена у супі, на пару, у маринаді. Найбільш смачна сьомга у малосолоному вигляді.

3

55 грн

Біло-плямистий групер с/м
Біло-плямистий групер с/м

Біло-плямистий групер (Epinephelus coeruleopunctatus), свіжоморожений. Вага тушок 5 кг, довжина 65 см. Біло-плямистий групер відноситься до родини кам'яних окунів, інакше груперів. Як й у інших риб цієї родини, у групера чудове смачне м'ясо, гладкої та разом з тим ніжної консистенції. Чимось нагадує за смаком осетрових риб, що робить його також гарною покупкою до святкового столу.

420 грн

Бичок азовський в'ялений без шкури
Бичок азовський в'ялений без шкури

Бичок азовський в'ялений без шкури. Власне виробництво на березі Азовського моря. Запакований у пакети по 500 грам. Ціна за 500 грам. Одна з найулюбленіших закусок до пива - в'ялені бички. Однак, ніщо не заважає їх їсти просто так. Головне тут, щоб бички були правильно приготовлені.

16

145 грн

Бичок азовський великий в'ялений без шкури (1 кг)
Бичок азовський великий в'ялений без шкури (1 кг)

Бичок азовський в'ялений без шкури. Власне виробництво на березі Азовського моря. Запакований у пакети по 1 кг. Одна з найулюбленіших закусок до пива - в'ялені бички. Однак, ніщо не заважає їх їсти просто так. Головне тут, щоб бички були правильно приготовлені.

145 грн

Вомер х/к
Вомер х/к

Вомер холодного копчення. На цю кумедну рибку важко не звернути увагу - вона відрізняється пласкою тушкою, але, на відміну від камбали, очі у неї розташовані по обох сторонах тулуба. Вомер відноситься до родини ставридових, і, як будь-який його представник, надзвичайно смачний у копченому вигляді. М'ясо у нього не жорстке, але досить щільне, при цьому цілком доступно до приготування десятками різних способів.

75 грн

Голець арктичний с/м
Голець арктичний с/м

Голець, або палія арктична, або йолець, або сиква, або слиж (Salvelinus alpinus), свіжоморожений. Вага тушок більше 0,7-1,5 кг. Рибу з цією назвою можна побачити на прилавках найчастіше у солоному або копченому вигляді. Прізвисько «голець» вона отримала завдяки дуже дрібній лусці, яку не особливо видно, доки не придивишся, і тому риба виглядає начебто голою. Голець відноситься до родини лососевих, і тому по праву може називатися «червоною рибою». Його м'ясо не таке жирне, як у інших представників родини, і дуже смачне.

78 грн

Горбуша холодного копчення б/г
Горбуша холодного копчення б/г

Горбуша (Oncorhynchus gorbuscha, розовый лосось), тушки горбуші, без голови та хвоста, вагою 0,6-1,2 кг, холодного копчення у вакуумній упаковці. Продукція власного копчення. Коптимо на вільсі. Без хімії, без консервантів. Горбуша (Oncorhynchus gorbuscha, рожевий лосось) - цінна промислова риба родини лососевих. Має червоне м'ясо, з високим вмістом білка та низькою калорійністю. Найменший за розмірами та найбільш поширений представник родини тихоокеанських лососів. Горбушу вживають у смаженому, вареному, запеченому, тушкованому та солоному вигляді.

6

99 грн

Групер коричнево-плямистий с/м
Групер коричнево-плямистий с/м

Коричнево-плямистий групер (Epinephelus chlorostigma), свіжоморожений. Вага тушок 500 грам, довжина 35 см. Цей вид риби родини кам'яних окунів найчастіше попадається рибалкам. Його можна зустріти у меню ресторанів по всьому світу, оскільки коричнево-плямистий групер має доволі смачне біле м'ясо. Вітчизняний же споживач тільки зараз отримав можливість спробувати цю рибу.

420 грн

Групер лірохвостий (райдужна варіола) с/м
Групер лірохвостий (райдужна варіола) с/м

Райдужна варіола (лат. Variola louti), свіжоморожена. Вага тушок 3,5 кг, довжина 70 см. Райдужна варіола - красива, але не найвідоміша у наших краях риба. Проте у європейських та американських ресторанах її дуже шанують, та часто готують з неї різноманітні страви. Її м'ясо дуже смачне, а невисока калорійність робить райдужну варіолу привабливою для дієтичних рецептів.

440 грн

Групер томатний с/м
Групер томатний с/м

Томатний групер (Cephalopholis sonnerati), свіжоморожений. Вага тушок 1,5 кг, довжина 45 см. Ця приваблива рибка за своє яскраво-червоне забарвлення отримала своє прізвисько «томатна». Відноситься вона до численної родини груперів - кам'яних окунів. Дуже смачна у різних видах, у тому числі також в охолодженому після відварювання.

420 грн

Групер чорноплямистий с/м
Групер чорноплямистий с/м

Чорноплямистий групер (Plectropomus laevis), свіжоморожений. Вага тушок 3 кг, довжина 65 см. Родина кам'яних окунів, також відомих під назвою групери, щедре на цікавих риб. До їх числа можна віднести й чорноплямистого групера. Це рідкісна для України риба, але вона дуже популярна у країнах Європи та Азії, за рахунок свого смачного м'яса.

420 грн

Показано 1 по 20 з 155 (Всього сторінок 8)

До риби делікатесних сортів відносяться ті види, які більш незвичайні та неповторні за своїм смаком, унікальні, та ті, які досить дорого коштують. Так, в це число входять всі представники так званої «червоної риби», тобто родини лососевих – лосось, форель, кижуч, чавича, сьомга, горбуша, кета, нерка, йолець, омуль. Інша риба делікатесних сортів, яка представлена ​​в нашому магазині «Рибка», це: різноманітні види групера та снеппера, дорадо, колюча пеламіда, червоний пагр, летрін, луціан, марлін, меч-риба, палтус, пентапод, кавалла, райдужна макрель, саворін , сейшельський сібас, ставрида, різні види тунця, етеліс. Кожна з цих видів риб має свій оригінальний смак, кожну можна приготувати сотнями різних способів. Користь будь-якої риби в раціоні людини безсумнівна, оскільки її м'ясо містить в собі велику кількість легкозасвоюваного білка, амінокислот, вітамінів, макро- та мікроелементів, а також поліненасичених жирних кислот Омега-3 і Омега-6. Також деякі види риби делікатесних сортів мають низький вміст жирів і калорій, що автоматично робить їх бажаним продуктом для тих, хто дотримується дієти. Риба делікатесних сортів з успіхом замінить м'ясо тим, хто не їсть його з будь-яких причин. Магазин «Рибка» радий представити вам широкий вибір делікатесної риби!

Товару немає в наявності. Введіть Ваш email і ми надішлемо повідомлення, коли товар буде в наявності.