Риба делікатесних сортів

Сьомга філе слабосолоне на шкурі 300 грам
Сьомга філе слабосолоне на шкурі 300 грам

Сьомга філе слабосолоне на шкурі 300 грам в вакуумній упаковці. Вага приблизна. Без консервантів. Термін зберігання при температурі -2, - 4С - 1 місяць від дати виготовлення.   Слабосолене філе сьомги (Salmo salar - лат.), представниці сімейства лососевих, - популярний делікатесний продукт, повністю готовий до вживання. Слабосолена жирна рибка, ідеально поєднуючись з будь-яким гарніром, урізноманітнює меню, як святкового столу, так і повсякденного.    

783 грн/кг

Сьомга філе слабосолоне на шкурі 600 грам
Сьомга філе слабосолоне на шкурі 600 грам

Філе сьомги слабосоленої (Salmo salar, атлантичний лосось, озерний лосось, благородний лосось), на шкурі, вакуумоване, вагою 600 грам. Без консервантів.  Термін зберігання при температурі -2, - 4С - 1 місяць від дати виготовлення. Сьомга (Salmo salar, атлантичний лосось, озерний лосось, благородний лосось) - риба родини лососевих з цінним червоним м'ясом. Атлантичний лосось містить потрібну для організму кількість мікроелементів, жирів, білків, вітамінів та мінералів. Продається у свіжому та свіжомороженому вигляді, розібраний на черевце та спинку, солоний, копчений. Готується як сьомга, смажена у клярі, сьомга, варена у супі, на пару, у маринаді. Найбільш смачна сьомга у малосолоному вигляді.  

1

775 грн/кг

Вугор смажений, філе с/м UNAGI GOLD
Вугор смажений, філе с/м UNAGI GOLD

Філе смаженого вугра у вакуумній упаковці. Зберігати в замороженому вигляді за температури -18 градусів. Після разморожування продукт готовий до вживання.  Склад: вугор, соєвий соус, цукор, сіль, кукурудзяний сироп, кукурудзяний крохмаль.

520 грн/кг

Горбуша б/г с/м
Горбуша б/г с/м

Горбуша (Oncorhynchus gorbuscha, рожевий лосось), тушки свіжоморожені, без голови, вагою 0,7-2,2 кг. Без льоду! Горбуша (Oncorhynchus gorbuscha, рожевий лосось) - цінна промислова риба родини лососевих. Має червоне м'ясо, з високим вмістом білка та низькою калорійністю. Найменший за розмірами та найбільш поширений представник родини тихоокеанських лососів. Горбушу вживають у смаженому, вареному, запеченому, тушкованому та солоному вигляді.

27

159 грн/кг

Кижуч с/м б/г 2,7-4,0
Кижуч с/м б/г 2,7-4,0

Вага тушки кижуча від 2,6 до 4,2 кг. Для замовлення встановленая приблизна вага тушки - 3 кг. Свої побажання щодо конкретного ваги даної тушки Ви можете вказати в коментарях до замовлення. Кижуч (срібний лосось, «біла» риба, Silver salmon, Coho salmon, Oncorhynchus kisutsch), тушки свіжоморожені, без голови, вагою 2,6-4,2 кг. Без льоду! Цінна промислова риба кижуч (Silver salmon, Coho, срібний лосось) відноситься до родини лососевих. Серед інших лососевих міцно утримує славу риби з найкращими смаковими якостями. Має червоне м'ясо, соковите та ніжне.

4

325 грн

Стейки форелі с/м
Стейки форелі с/м

Форель (рід Oncorhynchus mykiss, радужная форель), стейки форелі свіжоморожені, вагою 170-300 грам/шт. Необхідна глазур до 20%.   Форель (морська, райдужна, Oncorhynchus) - загальна назва кількох видів риб родини лососевих (Salmonidae). Форель може жити як у солоній, так і у прісній воді, бути різного забарвлення, має як біле, так і червоне м'ясо. Але смак м'яса форелі завжди неповторний. Делікатес. М'ясо форелі - компонент дієтичного харчування, збалансоване джерело вітамінів, амінокислот та мікроелементів.   Форель піддається всім видам кулінарної обробки: її готують на пару, смажать, тушкують, коптять, відварюють, маринують, фарширують, запікають цілком. Сира риба використовується у японських суші.

315 грн

Філе форелі на шкурі 1-1,6 кг
Філе форелі на шкурі 1-1,6 кг

Філе форелі (рід Oncorhynchus mykiss, райдужна форель), філе свіжоморожене, на шкурі, вагою 1,2-1,6 Без льоду! Форель (морська, райдужна, Oncorhynchus) - загальна назва кількох видів риб родини лососевих (Salmonidae). Форель може жити як у солоній, так і у прісній воді, бути різного забарвлення, має як біле, так і червоне м'ясо. Але смак м'яса форелі завжди неповторний. Делікатес. М'ясо форелі - компонент дієтичного харчування, збалансоване джерело вітамінів, амінокислот та мікроелементів. Форель піддається всім видам кулінарної обробки: її готують на пару, смажать, тушкують, коптять, відварюють, маринують, фарширують, запікають цілком. Сира риба використовується у японських суші.

1

295 грн

Форель с/м 1,8-2,7 Преміум (до 3-х кг)
Форель с/м 1,8-2,7 Преміум (до 3-х кг)

Форель (рід Oncorhynchus mykiss, райдужна форель), тушки свіжоморожені, без голови, вагою 1,8-2,7 кг. Без льоду! Форель (морська, райдужна, Oncorhynchus) - загальна назва кількох видів риб родини лососевих (Salmonidae). Форель може жити як у солоній, так і у прісній воді, бути різного забарвлення, має як біле, так і червоне м'ясо. Але смак м'яса форелі завжди неповторний. Делікатес. М'ясо форелі - компонент дієтичного харчування, збалансоване джерело вітамінів, амінокислот та мікроелементів. Форель піддається всім видам кулінарної обробки: її готують на пару, смажать, тушкують, коптять, відварюють, маринують, фарширують, запікають цілком. Сира риба використовується у японських суші.

7

298 грн/кг

Шматочки лосося смужками у вакуумній упаковці б/ш с/м (близько 1 кг)
Шматочки лосося смужками у вакуумній упаковці б/ш с/м (близько 1 кг)

Смужки лосося у вакуумній упаковці, свіжоморожені. Приблизна вага шматочків 30-50 грам. Довжина близько 10 см. Упаковані у вакуумний пакет приблизно по 1 кг. Вагові. Сьомга (Salmo salar, атлантичний лосось, озерний лосось, благородний лосось) - риба сімейства лососевих з цінних червоним м'ясом. Атлантичний лосось містить потрібну для організму кількість мікроелементів, жирів, білків, вітамінів та мінералів. Продається у свіжому та свіжомороженому вигляді, розібраний на черевце та спинку, солоний, копчений. Готується як сьомга, смажена у клярі, сьомга, варена у супі, на пару, у маринаді. Найбільш смачна сьомга у малосолоному вигляді.

3

235 грн

Стейки форелі с/м (7 кг)
Опт
Стейки форелі с/м (7 кг)

Мінімальне замовлення - 1 ящик (7 кг). Ціна вказана за 1 кг! Дрібнооптова пропозиція. Роздрібні знижки не діють. Форель (рід Oncorhynchus mykiss, радужная форель), стейки форелі свіжоморожені, вагою 170-300 грам/шт. Необхідна глазур до 10%. В ящику присутня невелика кількість прихвостових стейків. Форель (морська, райдужна, Oncorhynchus) - загальна назва кількох видів риб родини лососевих (Salmonidae). Форель може жити як у солоній, так і у прісній воді, бути різного забарвлення, має як біле, так і червоне м'ясо. Але смак м'яса форелі завжди неповторний. Делікатес. М'ясо форелі - компонент дієтичного харчування, збалансоване джерело вітамінів, амінокислот та мікроелементів. Форель піддається всім видам кулінарної обробки: її готують на пару, смажать, тушкують, коптять, відварюють, маринують, фарширують, запікають цілком. Сира риба використовується у японських суші.

18

299 грн

Шматочки лосося без шкіри у пластах с/м (7 кг) (Норвегія)
Опт
Шматочки лосося без шкіри у пластах с/м (7 кг) (Норвегія)

Мінімальне замовлення - 1 пласт (7 кг). Ціна вказана за 1 кг. Дрібнооптова пропозиція. Роздрібні знижки не діють. Шматочки лосося без шкіри свіжоморожені пластом 7 кг. Північноатлантичний лосось (Salmo Salar) - «візитна картка» норвезької кухні. Першими смакові якості норвезького лосося оцінили вікінги, що ловили рибу, яка заходила у фіорди. Тепер у Норвегії лососі вирощуються на великих та високотехнологічних рибницьких фермах під суворим контролем держави.

1

339 грн

Горбуша б/г с/м 25 кг
Опт
Горбуша б/г с/м 25 кг

Горбуша (Oncorhynchus gorbuscha, рожевий лосось), тушки свіжоморожені, без голови, вагою 0,6-1,4 кг. Без льоду!  

127 грн/кг

Кижуч с/м б/г 2,7-4,0 (25 кг)
Опт
Кижуч с/м б/г 2,7-4,0 (25 кг)

Мінімальне замовлення - 1 ящик (25 кг). Ціна вказана за 1 кг. Дрібнооптова пропозиція. Роздрібні знижки не діють. Кижуч (срібний лосось, «біла» риба, Silver salmon, Coho salmon, Oncorhynchus kisutsch), тушки свіжоморожені, без голови, вагою 2,7-4 кг. Без льоду! Цінна промислова риба кижуч (Silver salmon, Coho, срібний лосось) відноситься до родини лососевих. Серед інших лососевих міцно утримує славу риби з найкращими смаковими якостями. Має червоне м'ясо, соковите та ніжне.

18

293 грн

Філе форелі на шкурі 1-1,8 (ящик)
Опт
Філе форелі на шкурі 1-1,8 (ящик)

Свіжоморожена райдужна форель. Філе на шкірі без льоду та консервантів. Вага - 1-1,8 кг. Сухе заморожування. Дієтичний продукт.

270 грн/кг

Хребти лосося Vikenco (18 кг)
Опт
Хребти лосося Vikenco (18 кг)

Мінімальне замовлення - 1 ящик (20 кг). Ціна вказана за 1 кг! Дрібнооптова пропозиція. Роздрібні знижки не діють. Хребти лосося свіжоморожені. Сьомга (Salmo salar, атлантичний лосось, озерний лосось, благородний лосось) - риба родини лососевих з цінним червоним м'ясом. Атлантичний лосось містить потрібну для організму кількість мікроелементів, жирів, білків, вітамінів та мінералів. Продається у свіжому та свіжомороженому вигляді, розібраний на черевце та спинку, солоний, копчений. Готується як сьомга, смажена у клярі, сьомга, варена у супі, на пару, у маринаді. Найбільш смачна сьомга у малосолоному вигляді.

56 грн/кг

Біло-плямистий групер с/м
Біло-плямистий групер с/м

Біло-плямистий групер (Epinephelus coeruleopunctatus), свіжоморожений. Вага тушок 5 кг, довжина 65 см. Біло-плямистий групер відноситься до родини кам'яних окунів, інакше груперів. Як й у інших риб цієї родини, у групера чудове смачне м'ясо, гладкої та разом з тим ніжної консистенції. Чимось нагадує за смаком осетрових риб, що робить його також гарною покупкою до святкового столу.

420 грн

Бичок азовський в'ялений без шкури
Бичок азовський в'ялений без шкури

Бичок азовський в'ялений без шкури. Власне виробництво на березі Азовського моря. Запакований у пакети по 500 грам. Ціна за 500 грам. Одна з найулюбленіших закусок до пива - в'ялені бички. Однак, ніщо не заважає їх їсти просто так. Головне тут, щоб бички були правильно приготовлені.

16

145 грн

Бичок азовський великий в'ялений без шкури (1 кг)
Бичок азовський великий в'ялений без шкури (1 кг)

Бичок азовський в'ялений без шкури. Власне виробництво на березі Азовського моря. Запакований у пакети по 1 кг. Одна з найулюбленіших закусок до пива - в'ялені бички. Однак, ніщо не заважає їх їсти просто так. Головне тут, щоб бички були правильно приготовлені.

145 грн

Групер коричнево-плямистий с/м
Групер коричнево-плямистий с/м

Коричнево-плямистий групер (Epinephelus chlorostigma), свіжоморожений. Вага тушок 500 грам, довжина 35 см. Цей вид риби родини кам'яних окунів найчастіше попадається рибалкам. Його можна зустріти у меню ресторанів по всьому світу, оскільки коричнево-плямистий групер має доволі смачне біле м'ясо. Вітчизняний же споживач тільки зараз отримав можливість спробувати цю рибу.

420 грн

Групер лірохвостий (райдужна варіола) с/м
Групер лірохвостий (райдужна варіола) с/м

Райдужна варіола (лат. Variola louti), свіжоморожена. Вага тушок 3,5 кг, довжина 70 см. Райдужна варіола - красива, але не найвідоміша у наших краях риба. Проте у європейських та американських ресторанах її дуже шанують, та часто готують з неї різноманітні страви. Її м'ясо дуже смачне, а невисока калорійність робить райдужну варіолу привабливою для дієтичних рецептів.

440 грн

Показано 1 по 20 з 163 (Всього сторінок 9)

До риби делікатесних сортів відносяться ті види, які більш незвичайні та неповторні за своїм смаком, унікальні, та ті, які досить дорого коштують. Так, в це число входять всі представники так званої «червоної риби», тобто родини лососевих – лосось, форель, кижуч, чавича, сьомга, горбуша, кета, нерка, йолець, омуль. Інша риба делікатесних сортів, яка представлена ​​в нашому магазині «Рибка», це: різноманітні види групера та снеппера, дорадо, колюча пеламіда, червоний пагр, летрін, луціан, марлін, меч-риба, палтус, пентапод, кавалла, райдужна макрель, саворін , сейшельський сібас, ставрида, різні види тунця, етеліс. Кожна з цих видів риб має свій оригінальний смак, кожну можна приготувати сотнями різних способів. Користь будь-якої риби в раціоні людини безсумнівна, оскільки її м'ясо містить в собі велику кількість легкозасвоюваного білка, амінокислот, вітамінів, макро- та мікроелементів, а також поліненасичених жирних кислот Омега-3 і Омега-6. Також деякі види риби делікатесних сортів мають низький вміст жирів і калорій, що автоматично робить їх бажаним продуктом для тих, хто дотримується дієти. Риба делікатесних сортів з успіхом замінить м'ясо тим, хто не їсть його з будь-яких причин. Магазин «Рибка» радий представити вам широкий вибір делікатесної риби!

Товару немає в наявності. Введіть Ваш email і ми надішлемо повідомлення, коли товар буде в наявності.