Риба делікатесних сортів

Тунец стейки с/м (160 грам) - поштучно
Тунец стейки с/м (160 грам) - поштучно

Стейки тунця свіжоморожені вагою близько 160 грам. Кожний стейк у вакуумній упаковці. Тунець отримав широку популярність завдяки своєму неповторному смаку та високій поживній цінності. Французи називають м'ясо тунця «морською телятиною» не тільки за незвичайний смак, але і за його колір. Тунець містить безліч мінералів, вітамінів, практично всі незамінні амінокислоти та потрібні організму Омега-3 жирні кислоти. Н О В И Н К А

469 грн/кг

Тунець стейки с/м
Тунець стейки с/м

Стейки тунця свіжоморожені вагою 80-150 грам. Тунець отримав широку популярність завдяки своєму неповторному смаку та високій поживній цінності. Французи називають м'ясо тунця «морською телятиною» не тільки за незвичайний смак, але і за його колір. Тунець містить безліч мінералів, вітамінів, практично всі незамінні амінокислоти та потрібні організму Омега-3 жирні кислоти. Н О В И Н К А

11

469 грн/кг

Вугор смажений, філе с/м UNAGI GOLD
Вугор смажений, філе с/м UNAGI GOLD

Філе смаженого вугра у вакуумній упаковці. Зберігати в замороженому вигляді за температури -18 градусів. Після разморожування продукт готовий до вживання.  Склад: вугор, соєвий соус, цукор, сіль, кукурудзяний сироп, кукурудзяний крохмаль.

520 грн/кг

Горбуша б/г с/м
Горбуша б/г с/м

Горбуша (Oncorhynchus gorbuscha, рожевий лосось), тушки свіжоморожені, без голови, вагою 0,7-2,2 кг. Без льоду! Горбуша (Oncorhynchus gorbuscha, рожевий лосось) - цінна промислова риба родини лососевих. Має червоне м'ясо, з високим вмістом білка та низькою калорійністю. Найменший за розмірами та найбільш поширений представник родини тихоокеанських лососів. Горбушу вживають у смаженому, вареному, запеченому, тушкованому та солоному вигляді.

27

159 грн/кг

Стейки форелі с/м
Стейки форелі с/м

Форель (рід Oncorhynchus mykiss, радужная форель), стейки форелі свіжоморожені, вагою 170-300 грам/шт. Необхідна глазур до 20%.   Форель (морська, райдужна, Oncorhynchus) - загальна назва кількох видів риб родини лососевих (Salmonidae). Форель може жити як у солоній, так і у прісній воді, бути різного забарвлення, має як біле, так і червоне м'ясо. Але смак м'яса форелі завжди неповторний. Делікатес. М'ясо форелі - компонент дієтичного харчування, збалансоване джерело вітамінів, амінокислот та мікроелементів.   Форель піддається всім видам кулінарної обробки: її готують на пару, смажать, тушкують, коптять, відварюють, маринують, фарширують, запікають цілком. Сира риба використовується у японських суші.

315 грн

Тріска чорна тушки с/м (0,4-0,8)
Тріска чорна тушки с/м (0,4-0,8)

Свіжоморожена чорна тріска без голови. Вакуумна упаковка. Шокова заморозка, допустимий вміст глазурі - 5%. Вага кожної тушки 0,4-0,8 кг. Низькокалорійний дієтичний продукт.

245 грн/кг

Філе лосося на шкурі 1-1,8 кг
Філе лосося на шкурі 1-1,8 кг

Філе лосося (Salmo salar, атлантический лосось, озерний лосось, благородний лосось), на шкурі, вагою 1-1,8 кг. Суха заморозка Сьомга (благородний лосось, атлантичний лосось) - риба родини лососевих з цінним червоним м'ясом. Атлантичний лосось містить потрібну для організму кількість мікроелементів, жирів, білків, вітамінів та мінералів. Продається у свіжому та свіжомороженому вигляді, розібраний на черевце та спинку, солоний, копчений. Готується як сьомга, смажена у клярі, сьомга, варена у супі, на пару, у маринаді. Найбільш смачна сьомга у малосолоному вигляді.

3

395 грн

Шматочки лосося смужками у вакуумній упаковці б/ш с/м (близько 1 кг)
Шматочки лосося смужками у вакуумній упаковці б/ш с/м (близько 1 кг)

Смужки лосося у вакуумній упаковці, свіжоморожені. Приблизна вага шматочків 30-50 грам. Довжина близько 10 см. Упаковані у вакуумний пакет приблизно по 1 кг. Вагові. Сьомга (Salmo salar, атлантичний лосось, озерний лосось, благородний лосось) - риба сімейства лососевих з цінних червоним м'ясом. Атлантичний лосось містить потрібну для організму кількість мікроелементів, жирів, білків, вітамінів та мінералів. Продається у свіжому та свіжомороженому вигляді, розібраний на черевце та спинку, солоний, копчений. Готується як сьомга, смажена у клярі, сьомга, варена у супі, на пару, у маринаді. Найбільш смачна сьомга у малосолоному вигляді.

5

235 грн

Тунець (лоінси) с/м (2кг)
Тунець (лоінси) с/м (2кг)

Філе (лоінси) тунця свіжоморожене вагою від 2 кг. Тунець отримав широку популярність завдяки своєму неповторному смаку та високій поживній цінності. Французи називають м'ясо тунця «морською телятиною» не тільки за незвичайний смак, але і за його колір. Тунець містить безліч мінералів, вітамінів, практично всі незамінні амінокислоти та потрібні організму Омега-3 жирні кислоти. Н О В И Н К А

455 грн/кг

Горбуша б/г с/м 25 кг
Опт
Горбуша б/г с/м 25 кг

Горбуша (Oncorhynchus gorbuscha, рожевий лосось), тушки свіжоморожені, без голови, вагою 0,6-1,4 кг. Без льоду!  

127 грн/кг

Тріска чорна тушки с/м 1350-1800 Pacific Seafood (США)
Опт
Тріска чорна тушки с/м 1350-1800 Pacific Seafood (США)

Заморожені тушки чорної тріски вагою 1350-1800 гр. Риба патрана, без голови. Шокова заморозка з мінімальним вмістом глазурі. Без консервантів. Натуральний і делікатесний продукт.

315 грн/кг

Хребти лосося Vikenco (Норвегія) (18 кг)
Опт
Хребти лосося Vikenco (Норвегія) (18 кг)

Мінімальне замовлення - 1 ящик (20 кг). Ціна вказана за 1 кг! Дрібнооптова пропозиція. Роздрібні знижки не діють. Хребти лосося свіжоморожені. Сьомга (Salmo salar, атлантичний лосось, озерний лосось, благородний лосось) - риба родини лососевих з цінним червоним м'ясом. Атлантичний лосось містить потрібну для організму кількість мікроелементів, жирів, білків, вітамінів та мінералів. Продається у свіжому та свіжомороженому вигляді, розібраний на черевце та спинку, солоний, копчений. Готується як сьомга, смажена у клярі, сьомга, варена у супі, на пару, у маринаді. Найбільш смачна сьомга у малосолоному вигляді.

56 грн/кг

Біло-плямистий групер с/м
Біло-плямистий групер с/м

Біло-плямистий групер (Epinephelus coeruleopunctatus), свіжоморожений. Вага тушок 5 кг, довжина 65 см. Біло-плямистий групер відноситься до родини кам'яних окунів, інакше груперів. Як й у інших риб цієї родини, у групера чудове смачне м'ясо, гладкої та разом з тим ніжної консистенції. Чимось нагадує за смаком осетрових риб, що робить його також гарною покупкою до святкового столу.

420 грн

Бичок азовський в'ялений без шкури
Бичок азовський в'ялений без шкури

Бичок азовський в'ялений без шкури. Власне виробництво на березі Азовського моря. Запакований у пакети по 500 грам. Ціна за 500 грам. Одна з найулюбленіших закусок до пива - в'ялені бички. Однак, ніщо не заважає їх їсти просто так. Головне тут, щоб бички були правильно приготовлені.

16

145 грн

Бичок азовський великий в'ялений без шкури (1 кг)
Бичок азовський великий в'ялений без шкури (1 кг)

Бичок азовський в'ялений без шкури. Власне виробництво на березі Азовського моря. Запакований у пакети по 1 кг. Одна з найулюбленіших закусок до пива - в'ялені бички. Однак, ніщо не заважає їх їсти просто так. Головне тут, щоб бички були правильно приготовлені.

145 грн

Групер коричнево-плямистий с/м
Групер коричнево-плямистий с/м

Коричнево-плямистий групер (Epinephelus chlorostigma), свіжоморожений. Вага тушок 500 грам, довжина 35 см. Цей вид риби родини кам'яних окунів найчастіше попадається рибалкам. Його можна зустріти у меню ресторанів по всьому світу, оскільки коричнево-плямистий групер має доволі смачне біле м'ясо. Вітчизняний же споживач тільки зараз отримав можливість спробувати цю рибу.

420 грн

Групер лірохвостий (райдужна варіола) с/м
Групер лірохвостий (райдужна варіола) с/м

Райдужна варіола (лат. Variola louti), свіжоморожена. Вага тушок 3,5 кг, довжина 70 см. Райдужна варіола - красива, але не найвідоміша у наших краях риба. Проте у європейських та американських ресторанах її дуже шанують, та часто готують з неї різноманітні страви. Її м'ясо дуже смачне, а невисока калорійність робить райдужну варіолу привабливою для дієтичних рецептів.

440 грн

Групер томатний с/м
Групер томатний с/м

Томатний групер (Cephalopholis sonnerati), свіжоморожений. Вага тушок 1,5 кг, довжина 45 см. Ця приваблива рибка за своє яскраво-червоне забарвлення отримала своє прізвисько «томатна». Відноситься вона до численної родини груперів - кам'яних окунів. Дуже смачна у різних видах, у тому числі також в охолодженому після відварювання.

420 грн

Групер чорноплямистий с/м
Групер чорноплямистий с/м

Чорноплямистий групер (Plectropomus laevis), свіжоморожений. Вага тушок 3 кг, довжина 65 см. Родина кам'яних окунів, також відомих під назвою групери, щедре на цікавих риб. До їх числа можна віднести й чорноплямистого групера. Це рідкісна для України риба, але вона дуже популярна у країнах Європи та Азії, за рахунок свого смачного м'яса.

420 грн

Етеліс с/м
Етеліс с/м

Етеліс (лат. Etelis), свіжоморожений. Вага тушок 2,5 кг, довжиною 70 см. Якщо ви захотіли купити етеліса, то доведеться постаратися та пошукати, тому що у наші краї його привозять не часто. Однак, пошуки себе виправдовують, адже ця рибка з родини луціанові (близькі родичі звичайних окунів) має прекрасне смачне м'ясо з низьким вмістом калорій.

440 грн

Показано 1 по 20 з 178 (Всього сторінок 9)

До риби делікатесних сортів відносяться ті види, які більш незвичайні та неповторні за своїм смаком, унікальні, та ті, які досить дорого коштують. Так, в це число входять всі представники так званої «червоної риби», тобто родини лососевих – лосось, форель, кижуч, чавича, сьомга, горбуша, кета, нерка, йолець, омуль. Інша риба делікатесних сортів, яка представлена ​​в нашому магазині «Рибка», це: різноманітні види групера та снеппера, дорадо, колюча пеламіда, червоний пагр, летрін, луціан, марлін, меч-риба, палтус, пентапод, кавалла, райдужна макрель, саворін , сейшельський сібас, ставрида, різні види тунця, етеліс. Кожна з цих видів риб має свій оригінальний смак, кожну можна приготувати сотнями різних способів. Користь будь-якої риби в раціоні людини безсумнівна, оскільки її м'ясо містить в собі велику кількість легкозасвоюваного білка, амінокислот, вітамінів, макро- та мікроелементів, а також поліненасичених жирних кислот Омега-3 і Омега-6. Також деякі види риби делікатесних сортів мають низький вміст жирів і калорій, що автоматично робить їх бажаним продуктом для тих, хто дотримується дієти. Риба делікатесних сортів з успіхом замінить м'ясо тим, хто не їсть його з будь-яких причин. Магазин «Рибка» радий представити вам широкий вибір делікатесної риби!

Товару немає в наявності. Введіть Ваш email і ми надішлемо повідомлення, коли товар буде в наявності.