Риба

Уточнити пошук
Кінг кліп тушка 250- Loligo Seafood (Фолклендські о-ва)
Опт
Кінг кліп тушка 250- Loligo Seafood (Фолклендські о-ва)

Тушки кінг кліпу без голови та хвоста, вагою до 250 грам. Кінг кліп - це відмінна столова риба з мінімальною кількістю кісток. Вона підлягає практично всім видам теплової обробки; використовується у харчуванні в смаженому вигляді, відмінні смакові якості будуть у смаженої у фритюрі та у запеченій в духовці риби. Чудово смакує також копчений кінг кліп. Добре зарекомендував себе фарширований та під різними соусами. Кінг кліп відрізняється досить гладким, твердим білим м'ясом з м'яким запахом та легким рожевим відтінком. В Японії, м'ясо дрібних тушок часто вживають сирими у вигляді сашимі.

120 грн/кг

Сьомга філе слабосолоне на шкурі 300 грам
Сьомга філе слабосолоне на шкурі 300 грам

Сьомга філе слабосолоне на шкурі близько 300 грам в вакуумній упаковці. Вага приблизна. Без консервантів. Термін зберігання при температурі -2, - 4С - 1 місяць від дати виготовлення.   Слабосолене філе сьомги (Salmo salar - лат.), представниці сімейства лососевих, - популярний делікатесний продукт, повністю готовий до вживання. Слабосолена жирна рибка, ідеально поєднуючись з будь-яким гарніром, урізноманітнює меню, як святкового столу, так і повсякденного.    

783 грн/кг

Сьомга філе слабосолоне на шкурі 600 грам
Сьомга філе слабосолоне на шкурі 600 грам

Філе сьомги слабосоленої (Salmo salar, атлантичний лосось, озерний лосось, благородний лосось), на шкурі, вакуумоване, вагою близько 600 грам. Без консервантів.  Термін зберігання при температурі -2, - 4С - 1 місяць від дати виготовлення. Сьомга (Salmo salar, атлантичний лосось, озерний лосось, благородний лосось) - риба родини лососевих з цінним червоним м'ясом. Атлантичний лосось містить потрібну для організму кількість мікроелементів, жирів, білків, вітамінів та мінералів. Продається у свіжому та свіжомороженому вигляді, розібраний на черевце та спинку, солоний, копчений. Готується як сьомга, смажена у клярі, сьомга, варена у супі, на пару, у маринаді. Найбільш смачна сьомга у малосолоному вигляді.  

1

775 грн/кг

Тунець стейки с/м
Тунець стейки с/м

Стейки тунця свіжоморожені вагою 80-150 грам. Тунець отримав широку популярність завдяки своєму неповторному смаку та високій поживній цінності. Французи називають м'ясо тунця «морською телятиною» не тільки за незвичайний смак, але і за його колір. Тунець містить безліч мінералів, вітамінів, практично всі незамінні амінокислоти та потрібні організму Омега-3 жирні кислоти. Н О В И Н К А

11

469 грн/кг

Форель філе слабосолоне на шкурі (вагове)
Форель філе слабосолоне на шкурі (вагове)

Філе форелі слабосолоне (Oncorhynchus mykiss), на шкурі, вакуумоване, вагою 300 -600 грам. Без консервантів.  Термін зберігання при температурі -2, - 4С - 1 місяць від дати виготовлення.  

845 грн/кг

Горбуша б/г с/м
Горбуша б/г с/м

Горбуша (Oncorhynchus gorbuscha, рожевий лосось), тушки свіжоморожені, без голови, вагою 0,7-2,2 кг. Без льоду! Горбуша (Oncorhynchus gorbuscha, рожевий лосось) - цінна промислова риба родини лососевих. Має червоне м'ясо, з високим вмістом білка та низькою калорійністю. Найменший за розмірами та найбільш поширений представник родини тихоокеанських лососів. Горбушу вживають у смаженому, вареному, запеченому, тушкованому та солоному вигляді.

27

159 грн/кг

Гренадер тушка без шкури с/м (до 0,5 кг)
Гренадер тушка без шкури с/м (до 0,5 кг)

Гренадер тушка без шкури. Упаковка вагою близько 2.5 кг. Морська риба гренадер (лат. Coelorhynchus fasciatus) відноситься до родини тріскоподібних. Зазвичай середня вага становить близько 3 кг. У довжину може досягати до 1 м. Має нежирне м'ясо з низьким вмістом білку, блідо-рожевого відтінку. Завдяки солодкуватому смаку та відсутності специфічного рибного запаху широко застосовується в кулінарії. Середня вага тушок 150-450 грам. Тушки без голови, без хвоста, без шкури.

11

69 грн/кг

Кінг кліп тушка (до 0,5 кг)
Кінг кліп тушка (до 0,5 кг)

Тушки кінг кліпу свіжоморожені, без голови, вагою 100-300 грам. (до 0,3 кг). Вага пакування 1,2-1,5 кг. Кінг кліп - це відмінна столова риба з мінімальною кількістю кісток. Вона підлягає практично всім видам теплової обробки; використовується у харчуванні в смаженому вигляді, відмінні смакові якості будуть у смаженої у фритюрі та у запеченій в духовці риби. Чудово смакує також копчений кінг кліп. Добре зарекомендував себе фарширований та під різними соусами. Кінг кліп відрізняється досить гладким, твердим білим м'ясом з м'яким запахом та легким рожевим відтінком. В Японії, м'ясо дрібних тушок часто вживають сирими у вигляді сашимі.

138 грн/кг

Кижуч с/м б/г 2,7-4,0
Кижуч с/м б/г 2,7-4,0

Кижуч або срібний лосось, тушки якого важать від 2,7 кг до 4 кг, заморожений свіжим і складений в герметичні короби. Риба льодом не пересипана, а обкладена мішками з льодом. Він не тане під час транспортування, тому риба чудово зберігається.  

4

295 грн/кг

Оселедець матіас б/г (ваговий)
Оселедець матіас б/г (ваговий)

Оселедець матіас (ваговий). Запакована приблизно по 1 кг. Заморожена. Продукт готовий до вживання. Виготовляється з норвезької оселедця, виловленого в північній частині Атлантичного океану в період з кінця травня до середини липня, який досяг трирічного віку, тобто з «дівочого оселедця».

88 грн/кг

Рапана свіжоморожена м'ясо (1 кг)
Рапана свіжоморожена м'ясо (1 кг)

М'ясо рапани свіжоморожене. Запаковане у пакет по 1 кг. Рапани - хижі черевоногі молюски, м'ясо яких можна вживати в їжу. Якщо ви коли-небудь слухали через раковину шум моря, це була раковина рапана. Довгий час у нас їх вважали придатними тільки для прикраси інтер'єру. Але правильно приготоване м'ясо рапана вважається справжнім делікатесом. У продаж вони надходять вже очищеним від раковини.

1

175 грн

Скумбрія атлантична с/м з/г (тушки до 1 кг)
Скумбрія атлантична с/м з/г (тушки до 1 кг)

Тушки скумбрії свіжоморожені, не патрані, з головою, вагою 400-600 грам. Вага упаковки 2-2,5 кг. Скумбрія не втрачає своїх позицій не тільки у повсякденному меню, але і у святковому. Завдяки своєму ніжному м'ясу з приємним смаком та його поживністю ця риба міцно влаштувалася на столах вітчизняного споживача.

8

99 грн/кг

Сонцевик чорний без голови с/м (тушки до 0,5 кг)
Сонцевик чорний без голови с/м (тушки до 0,5 кг)

Свіжозаморожені тушки чорного сонячника, вагою від 300 до 500 грамів, запаковані по 800-1000 грам.  Поступово розморожену в холодильнику рибу достатньо очистити від шкіри і можна готувати. В світлому і м'якому м'ясі, яке легко відділяється від хребта, дуже мало кісток.  

4

129 грн/кг

Стейки форелі с/м
Стейки форелі с/м

Форель (рід Oncorhynchus mykiss, радужная форель), стейки форелі свіжоморожені, вагою 170-300 грам/шт. Необхідна глазур до 20%.   Форель (морська, райдужна, Oncorhynchus) - загальна назва кількох видів риб родини лососевих (Salmonidae). Форель може жити як у солоній, так і у прісній воді, бути різного забарвлення, має як біле, так і червоне м'ясо. Але смак м'яса форелі завжди неповторний. Делікатес. М'ясо форелі - компонент дієтичного харчування, збалансоване джерело вітамінів, амінокислот та мікроелементів.   Форель піддається всім видам кулінарної обробки: її готують на пару, смажать, тушкують, коптять, відварюють, маринують, фарширують, запікають цілком. Сира риба використовується у японських суші.

315 грн

Тріска чорна тушки с/м (1,3-1,8)
Тріска чорна тушки с/м (1,3-1,8)

Свіжоморожена чорна тріска без голови. Вакуумна упаковка. Шокова заморозка, допустимий вміст глазурі - 5%. Вага кожної тушки 1,3-1,8 кг. Низькокалорійний дієтичний продукт.

398 грн/кг

Філе лосося на шкурі 1-1,8 кг
Філе лосося на шкурі 1-1,8 кг

Філе лосося (Salmo salar, атлантический лосось, озерний лосось, благородний лосось), на шкурі, вагою 1-1,8 кг. Суха заморозка Сьомга (благородний лосось, атлантичний лосось) - риба родини лососевих з цінним червоним м'ясом. Атлантичний лосось містить потрібну для організму кількість мікроелементів, жирів, білків, вітамінів та мінералів. Продається у свіжому та свіжомороженому вигляді, розібраний на черевце та спинку, солоний, копчений. Готується як сьомга, смажена у клярі, сьомга, варена у супі, на пару, у маринаді. Найбільш смачна сьомга у малосолоному вигляді.

3

395 грн

Філе мерлузи (хека) с/м б/ш 200+
Філе мерлузи (хека) с/м б/ш 200+

Філе мерлузи (хека) сухого заморожування. Вага одного філе 200-300 грам/шт. Без шкури. Без льоду.

189 грн

Філе мерлузи (хека) шайба с/м
Філе мерлузи (хека) шайба с/м

Філе мерлузи шайбою (хек, аргентинська мерлуза - Merluccius hubbsi), с/м. Складається з маленьких і великих шматочків філе хека без шкіри. Упакована в пакети близько 1 кг. Вага 1-ї шайби близько 100-130 грам. БЕЗ льоду. БЕЗ кісток. Хек (мерлуза) - комерційна риба столових сортів, займає перше місце по промисловому вилову. Хек відноситься до родини хекових, у Європі визнаний кращим з тріскових порід. М'ясо мерлузи  біле та ніжне, з невеликою кількістю кісток, нежирне та легко засвоюється. Широко використовується у дієтичному харчуванні. Ідеально підходить для дитячого раціону. Хек багатий на макро- та мікроелементи, містить велику кількість вітамінів.

3

198 грн/кг

Форель с/м 1,8-2,7 Преміум (до 3-х кг)
Форель с/м 1,8-2,7 Преміум (до 3-х кг)

Форель (рід Oncorhynchus mykiss, райдужна форель), тушки свіжоморожені, без голови, вагою 1,8-2,7 кг. Без льоду! Форель (морська, райдужна, Oncorhynchus) - загальна назва кількох видів риб родини лососевих (Salmonidae). Форель може жити як у солоній, так і у прісній воді, бути різного забарвлення, має як біле, так і червоне м'ясо. Але смак м'яса форелі завжди неповторний. Делікатес. М'ясо форелі - компонент дієтичного харчування, збалансоване джерело вітамінів, амінокислот та мікроелементів. Форель піддається всім видам кулінарної обробки: її готують на пару, смажать, тушкують, коптять, відварюють, маринують, фарширують, запікають цілком. Сира риба використовується у японських суші.

7

298 грн/кг

Хек ковбаса с/м
Хек ковбаса с/м

Хек ковбаса (хек, аргентинська мерлуза – Merluccius hubbsi), с/м. Вага 1 шт біля 2,5 кг. Складається з маленьких і великих шматочків філе хека без шкіри. БЕЗ льоду. Хек (мерлуза) - комерційна риба столових сортів, займає перше місце по промисловому вилову. Хек відноситься до родини хекових, у Європі визнаний кращим з тріскових порід. М'ясо мерлузи  біле та ніжне, з невеликою кількістю кісток, нежирне та легко засвоюється. Широко використовується у дієтичному харчуванні. Ідеально підходить для дитячого раціону. Хек багатий на макро- та мікроелементи, містить велику кількість вітамінів.

16

179 грн/кг

Показано 1 по 20 з 385 (Всього сторінок 20)
Товару немає в наявності. Введіть Ваш email і ми надішлемо повідомлення, коли товар буде в наявності.