Риба

Уточнити пошук
Вобла в'ялена
Вобла в'ялена

Шанувальники пива можуть підтвердити, що риба вобла – один з кращих варіантів пивних закусок. Багато хто з риболовлі приносить воблу, щоб потім засолити її або зав'ялити. Але можна зробити простіше, і купити готовий продукт. Вобла в'ялена. Вага однієї штуки – 100-130 грам.

10

407 грн

Горбуша б/г с/м
Горбуша б/г с/м

Горбуша (Oncorhynchus gorbuscha, рожевий лосось), тушки свіжоморожені, без голови, вагою 0,7-2,2 кг. Без льоду! Горбуша (Oncorhynchus gorbuscha, рожевий лосось) - цінна промислова риба родини лососевих. Має червоне м'ясо, з високим вмістом білка та низькою калорійністю. Найменший за розмірами та найбільш поширений представник родини тихоокеанських лососів. Горбушу вживають у смаженому, вареному, запеченому, тушкованому та солоному вигляді.

27

139 грн/кг

Кінг кліп тушка (до 0,5 кг)
Кінг кліп тушка (до 0,5 кг)

Тушки кінг кліпу свіжоморожені, без голови, вагою 250-500 грам (до 0,5 кг). Кінг кліп - це відмінна столова риба з мінімальною кількістю кісток. Вона підлягає практично всім видам теплової обробки; використовується у харчуванні в смаженому вигляді, відмінні смакові якості будуть у смаженої у фритюрі та у запеченій в духовці риби. Чудово смакує також копчений кінг кліп. Добре зарекомендував себе фарширований та під різними соусами. Кінг кліп відрізняється досить гладким, твердим білим м'ясом з м'яким запахом та легким рожевим відтінком. В Японії, м'ясо дрібних тушок часто вживають сирими у вигляді сашимі.

19

152 грн

Кінг кліп тушка 100-300 (ящик)
Опт
Кінг кліп тушка 100-300 (ящик)

Тушки кінг кліпу 100-300. Мінімальне замовлення - 1 ящик (ящик ваговий - приблизно 20-23 кг). Ціна вказана за 1 кг. Дрібнооптова пропозиція. Роздрібні знижки не діють. Кінг кліп - це відмінна столова риба з мінімальною кількістю кісток. Вона підлягає практично всім видам теплової обробки; використовується у харчуванні в смаженому вигляді, відмінні смакові якості будуть у смаженої у фритюрі та у запеченій в духовці риби. Чудово смакує також копчений кінг кліп. Добре зарекомендував себе фарширований та під різними соусами. Кінг кліп відрізняється досить гладким, твердим білим м'ясом з м'яким запахом та легким рожевим відтінком. В Японії, м'ясо дрібних тушок часто вживають сирими у вигляді сашимі.

123 грн

Кижуч с/м б/г 2,7-4,0
Кижуч с/м б/г 2,7-4,0

Вага тушки кижуча від 2,6 до 4,2 кг. Для замовлення встановленая приблизна вага тушки - 3 кг. Свої побажання щодо конкретного ваги даної тушки Ви можете вказати в коментарях до замовлення. Кижуч (срібний лосось, «біла» риба, Silver salmon, Coho salmon, Oncorhynchus kisutsch), тушки свіжоморожені, без голови, вагою 2,6-4,2 кг. Без льоду! Цінна промислова риба кижуч (Silver salmon, Coho, срібний лосось) відноситься до родини лососевих. Серед інших лососевих міцно утримує славу риби з найкращими смаковими якостями. Має червоне м'ясо, соковите та ніжне.

4

315 грн

Кижуч с/м б/г 2,7-4,0 (25 кг)
Опт
Кижуч с/м б/г 2,7-4,0 (25 кг)

Мінімальне замовлення - 1 ящик (25 кг). Ціна вказана за 1 кг. Дрібнооптова пропозиція. Роздрібні знижки не діють. Кижуч (срібний лосось, «біла» риба, Silver salmon, Coho salmon, Oncorhynchus kisutsch), тушки свіжоморожені, без голови, вагою 2,7-4 кг. Без льоду! Цінна промислова риба кижуч (Silver salmon, Coho, срібний лосось) відноситься до родини лососевих. Серед інших лососевих міцно утримує славу риби з найкращими смаковими якостями. Має червоне м'ясо, соковите та ніжне.

18

288 грн

Минтай б/г с/м 300-500
Опт
Минтай б/г с/м 300-500

Минтай (Theragra chalcogramma), свіжоморожений, тушки без голови і хвоста, вагою 300-500 грам. Мінімальне замовлення - 1 ящик (20 кг). Ціна вказана за 1 кг! Дрібнооптова пропозиція. Роздрібні знижки не діють. Минтай - холодолюбна, глибоководна (придонна) риба родини тріскових. Поширена здебільшого у північних водах Тихого океану. У порівнянні з дорогою рибою, минтай набагато дешевше, але його корисні якості нітрохи не поступаються дорогим сортам. Рекомендується як дієтичний продукт. Минтай корисний для дітей з перших років життя.

10

62 грн

Скумбрія атлантична с/м з/г (до 1 кг)
Скумбрія атлантична с/м з/г (до 1 кг)

Тушки скумбрії свіжоморожені, не патрані, з головою, вагою 400-600 грам. Скумбрія не втрачає своїх позицій не тільки у повсякденному меню, але і у святковому. Завдяки своєму ніжному м'ясу з приємним смаком та його поживністю ця риба міцно влаштувалася на столах вітчизняного споживача.

6

95 грн

Скумбрія атлантична с/м з/г (розмір 400-600)
Опт
Скумбрія атлантична с/м з/г (розмір 400-600)

Мінімальне замовлення - 1 ящик (вага 20 кг). Ціна вказана за 1 кг. Дрібнооптова пропозиція. Роздрібні знижки не діють. Тушки скумбрії свіжоморожені, не патрані, з головою, вагою 400-600 грам. Скумбрія не втрачає своїх позицій не тільки у повсякденному меню, але і у святковому. Завдяки своєму ніжному м'ясу з приємним смаком та його поживністю ця риба міцно влаштувалася на столах вітчизняного споживача.

3

76 грн

Сонцевик чорний без голови с/м 365-550 (22 кг)
Опт
Сонцевик чорний без голови с/м 365-550 (22 кг)

Тушки сонцевика чорного без голови. Розмір 365-550. Це рибка пласкої форми, яку часто плутають з камбалою. Однак, у представників родини зевсові, до якої, зокрема відноситься сонцевик, очі розташовані не на одній стороні, а на двох, а шкіра не вкрита лускою. М'ясо сонцевика у кулінарії цінується за ніжну структуру та дуже приємний смак, який практично не потребує будь-яких добавок у вигляді приправ.

95 грн

Стейки форелі с/м
Стейки форелі с/м

Форель (рід Oncorhynchus mykiss, радужная форель), стейки форелі свіжоморожені, вагою 120-170 грам/шт. Необхідна глазур до 10%.   Форель (морська, райдужна, Oncorhynchus) - загальна назва кількох видів риб родини лососевих (Salmonidae). Форель може жити як у солоній, так і у прісній воді, бути різного забарвлення, має як біле, так і червоне м'ясо. Але смак м'яса форелі завжди неповторний. Делікатес. М'ясо форелі - компонент дієтичного харчування, збалансоване джерело вітамінів, амінокислот та мікроелементів.   Форель піддається всім видам кулінарної обробки: її готують на пару, смажать, тушкують, коптять, відварюють, маринують, фарширують, запікають цілком. Сира риба використовується у японських суші.

315 грн

Сьомга (Лосось) с/г с/м (6-7) Преміум (25 кг)
Опт
Сьомга (Лосось) с/г с/м (6-7) Преміум (25 кг)

Мінімальне замовлення - 1 ящик (25 кг). Ціна вказана за 1 кг! Дрібнооптова пропозиція. Роздрібні знижки не діють. Тушки сьомги свіжоморожені, патрані з головою, вагою 6-7 кг.  Сьомга (Salmo salar, атлантичний лосось, озерний лосось, благородний лосось) - риба родини лососевих з цінним червоним м'ясом. Атлантичний лосось містить потрібну для організму кількість мікроелементів, жирів, білків, вітамінів та мінералів. Продається у свіжому та свіжомороженому вигляді, розібраний на черевце та спинку, солоний, копчений. Готується як сьомга, смажена у клярі, сьомга, варена у супі, на пару, у маринаді. Найбільш смачна сьомга у малосолоному вигляді.

280 грн

Сьомга філе слабосолоне на шкурі
Сьомга філе слабосолоне на шкурі

Філе сьомги слабосоленої (Salmo salar, атлантичний лосось, озерний лосось, благородний лосось), на шкурі, вакуумоване. Сьомга (Salmo salar, атлантичний лосось, озерний лосось, благородний лосось) - риба родини лососевих з цінним червоним м'ясом. Атлантичний лосось містить потрібну для організму кількість мікроелементів, жирів, білків, вітамінів та мінералів. Продається у свіжому та свіжомороженому вигляді, розібраний на черевце та спинку, солоний, копчений. Готується як сьомга, смажена у клярі, сьомга, варена у супі, на пару, у маринаді. Найбільш смачна сьомга у малосолоному вигляді. Ви можете замовити вакуумовані шматочки вагою 600-700 грам.

1

645 грн/кг

Сьомга філе слабосолоне на шкурі 300 грам
Сьомга філе слабосолоне на шкурі 300 грам

Слабосолене філе сьомги (Salmo salar - лат.), представниці сімейства лососевих, - популярний делікатесний продукт, повністю готовий до вживання. Слабосолена жирна рибка, ідеально поєднуючись з будь-яким гарніром, урізноманітнює меню, як святкового столу, так і повсякденного.    

815 грн/кг

Сьомга філе х/к на шкурі
Сьомга філе х/к на шкурі

Філе сьомги (Salmo salar - лат.) холодного копчення на шкурі, вагою від 600 до 700 г, у вакуумній упаковці, - смачний рибний продукт, готовий до вживання.  Відкриваєте, нарізаєте і подаєте до столу на рибній тарілці або в салатах, пирогах та інших стравах, рецепти яких ви знайдете на нашому сайті.  

645 грн/кг

Сьомга філе х/к на шкурі 300 грам
Сьомга філе х/к на шкурі 300 грам

Філе сьомги (Salmo salar - лат.) холодного копчення на шкурі, вагою 300 г, герметично запаковане і не вимагає додаткової обробки. Рибний делікатес з чудовим смаком займе гідне місце на столі і у вигляді нарізки, і як інгредієнт в будь-якому блюді.  

815 грн/кг

Філе мерлузи (хека) велике (від 300 г) без шкури с/м
Опт
Філе мерлузи (хека) велике (від 300 г) без шкури с/м

Філе мерлузи (хек, аргентинська мерлуза - Merluccius hubbsi), велике філе вагою від 300 грам/шт. Без шкури. БЕЗ льоду - сухе заморожування! Хек (мерлуза) - комерційна риба столових сортів, займає перше місце по промисловому вилову. Хек відноситься до родини хекових, у Європі визнаний кращим з тріскових порід. М'ясо мерлузи  біле та ніжне, з невеликою кількістю кісток, нежирне та легко засвоюється. Широко використовується у дієтичному харчуванні. Ідеально підходить для дитячого раціону. Хек багатий на макро- та мікроелементи, містить велику кількість вітамінів.

1

147 грн

Форель с/м 0.9-1.8 Преміум (до 2-х кг) - 25 кг
Опт
Форель с/м 0.9-1.8 Преміум (до 2-х кг) - 25 кг

Мінімальне замовлення - 1 ящик (25 кг). Ціна вказана за 1 кг. Дрібнооптова пропозиція. Роздрібні знижки не діють. Форель (рід Oncorhynchus mykiss, райдужна форель), тушки свіжоморожені, без голови, вагою 0,9-1,8 кг. Без льоду! Форель (морська, райдужна, Oncorhynchus) - загальна назва кількох видів риб родини лососевих (Salmonidae). Форель може жити як у солоній, так і у прісній воді, бути різного забарвлення, має як біле, так і червоне м'ясо. Але смак м'яса форелі завжди неповторний. Делікатес. М'ясо форелі - компонент дієтичного харчування, збалансоване джерело вітамінів, амінокислот та мікроелементів. Форель піддається всім видам кулінарної обробки: її готують на пару, смажать, тушкують, коптять, відварюють, маринують, фарширують, запікають цілком. Сира риба використовується у японських суші.

11

255 грн

Хек тушка (мерлуза) розмір 150-250 (Аргентина)
Опт
Хек тушка (мерлуза) розмір 150-250 (Аргентина)

Мінімальне замовлення - 1 ящик (ящик ваговий - приблизно 9 кг). Ціна вказана за 1 кг. Дрібнооптова пропозиція. Роздрібні знижки не діють. Тушки хека (лат. Merluccius hubbsi), без голови, розміром від 150 до 250 грам тушка. Індивідуальне заморожування - IQF (кожна тушка окремо).  

64 грн

Хек тушка (мерлуза) розмір 300-600 (Канада) 16 кг
Опт
Хек тушка (мерлуза) розмір 300-600 (Канада) 16 кг

Мінімальне замовлення – 1 ящик. Ящик (пласт) – 10 кг. Ціна вказана за 1 кг. Дрібнооптова пропозиція. Роздрібні знижки не діють. Аргентинський хек (Merluccius hubbsi) — рід риб з родини хекові (Merlucciidae), що мешкають у Атлантичному та Тихому океанах на глибині до 1000 метрів. М'ясо хека, якого було виловлено в Канаді - відмінний дієтичний продукт, який належним чином цінують у всьому світі. Для вас, прямо з Канади - тушка хека оптом та в роздріб від компанії «Рибка»! Тушки хека без голови, розміром 300 до 600 грам тушка.

1

68.50 грн

Показано 1 по 20 з 323 (Всього сторінок 17)
Товару немає в наявності. Введіть Ваш email і ми надішлемо повідомлення, коли товар буде в наявності.