Риба

Уточнити пошук
Тунець стейки с/м
Тунець стейки с/м

Стейки тунця свіжоморожені вагою 80-150 грам. Тунець отримав широку популярність завдяки своєму неповторному смаку та високій поживній цінності. Французи називають м'ясо тунця «морською телятиною» не тільки за незвичайний смак, але і за його колір. Тунець містить безліч мінералів, вітамінів, практично всі незамінні амінокислоти та потрібні організму Омега-3 жирні кислоти. Н О В И Н К А

11

469 грн/кг

Вугор смажений, філе с/м UNAGI GOLD 35%, 10 oz
Вугор смажений, філе с/м UNAGI GOLD 35%, 10 oz

Філе смаженого вугра  з соєвим соусом 35%, у вакуумній упаковці. Вага 400-500 грам. Розмір: 10 oz Зберігати в замороженому вигляді за температури -18 градусів. Після разморожування продукт готовий до вживання.  Склад: вугор, соєвий соус, цукор, сіль, кукурудзяний сироп, кукурудзяний крохмаль.

595 грн/кг

Кінг кліп тушка (до 0,5 кг)
Кінг кліп тушка (до 0,5 кг)

Тушки кінг кліпу свіжоморожені, без голови, вагою 200-500 грам (до 0,5 кг). Кінг кліп - це відмінна столова риба з мінімальною кількістю кісток. Вона підлягає практично всім видам теплової обробки; використовується у харчуванні в смаженому вигляді, відмінні смакові якості будуть у смаженої у фритюрі та у запеченій в духовці риби. Чудово смакує також копчений кінг кліп. Добре зарекомендував себе фарширований та під різними соусами. Кінг кліп відрізняється досить гладким, твердим білим м'ясом з м'яким запахом та легким рожевим відтінком. В Японії, м'ясо дрібних тушок часто вживають сирими у вигляді сашимі.

20

185 грн/кг

Кижуч с/м б/г 2,7-4,0
-7%
Кижуч с/м б/г 2,7-4,0

Кижуч або срібний лосось, тушки якого важать від 2,7 кг до 4 кг, заморожений свіжим і складений в герметичні короби. Риба льодом не пересипана, а обкладена мішками з льодом. Він не тане під час транспортування, тому риба чудово зберігається.  

4

275 грн 295 грн/кг

Оселедець матіас б/г (ваговий)
Оселедець матіас б/г (ваговий)

Оселедець матіас (ваговий). Запакована приблизно по 1 кг. Заморожена. Продукт готовий до вживання. Виготовляється з норвезької оселедця, виловленого в північній частині Атлантичного океану в період з кінця травня до середини липня, який досяг трирічного віку, тобто з «дівочого оселедця».

88 грн/кг

Осетер руський тушка б/г (7-9 кг)
Осетер руський тушка б/г (7-9 кг)

Осетер руський тушка без голови без хвоста вагою 7-9 кг.

570 грн/кг

Сайда обрізки у брикеті с/м
Сайда обрізки у брикеті с/м

Обрізки сайди. Без шкури. Вага близко 1 кг. Вакуумна упаковка.  Сайда (лат. Pollachius virens) належить до родини тріскових, і відома всім любителям смачно поїсти як риба з чудовим поживним м'ясом, яке багате на корисні речовини. Раніше вона була не так популярна, але приблизно в середині ХХ століття обсяги її вилову почали рости, а у самій рибки з'явилися віддані шанувальники-гурмани. На сьогоднішній день вилов сайди триває весь рік, а значить, ми в будь-який момент можемо поласувати свіжою і смачною рибою.

89 грн/кг

Сайда філе с/м 800-1200 (вагове)
Сайда філе с/м 800-1200 (вагове)

Філе сайди. Без шкури. Суха заморозка Розмір (вага) одного філе від 800 до 1200 грам. Вага пакування 800-1200 г Сайда (лат. Pollachius virens) належить до родини тріскових, і відома всім любителям смачно поїсти як риба з чудовим поживним м'ясом, яке багате на корисні речовини. Раніше вона була не так популярна, але приблизно в середині ХХ століття обсяги її вилову почали рости, а у самій рибки з'явилися віддані шанувальники-гурмани. На сьогоднішній день вилов сайди триває весь рік, а значить, ми в будь-який момент можемо поласувати свіжою і смачною рибою.

210 грн/кг

Ставрида перуанська б/г с/м (до 1 кг)
Ставрида перуанська б/г с/м (до 1 кг)

Ставрида перуанська без голови, свіжоморожена. Тушки до 1 кг.

89 грн/кг

Стейки горбуші с/м
Стейки горбуші с/м

Стейки горбуші свіжоморожені, вагою 120-200 грам/шт. Глазур 5-7%. Горбуша (Oncorhynchus gorbuscha, рожевий лосось) - цінна промислова риба родини лососевих. Має червоне м'ясо, з високим вмістом білка та низькою калорійністю. Найменший за розмірами та найбільш поширений представник родини тихоокеанських лососів. Горбушу вживають у смаженому, вареному, запеченому, тушкованому та солоному вигляді.

195 грн

Стейки форелі с/м
Стейки форелі с/м

Форель (рід Oncorhynchus mykiss, радужная форель), стейки форелі свіжоморожені, вагою 170-300 грам/шт. Необхідна глазур до 20%. Форель (морська, райдужна, Oncorhynchus) - загальна назва кількох видів риб родини лососевих (Salmonidae). Форель може жити як у солоній, так і у прісній воді, бути різного забарвлення, має як біле, так і червоне м'ясо. Але смак м'яса форелі завжди неповторний. Делікатес. М'ясо форелі - компонент дієтичного харчування, збалансоване джерело вітамінів, амінокислот та мікроелементів. Форель піддається всім видам кулінарної обробки: її готують на пару, смажать, тушкують, коптять, відварюють, маринують, фарширують, запікають цілком. Сира риба використовується у японських суші.

295 грн

Тріска чорна тушки с/м (1,2-1,8)
Тріска чорна тушки с/м (1,2-1,8)

Свіжоморожена чорна тріска без голови. Вакуумна упаковка. Шокова заморозка, допустимий вміст глазурі - 5%. Вага кожної тушки 1,2-1,8 кг. Низькокалорійний дієтичний продукт.

285 грн/кг

Філе лосося на шкурі 1-1,8 кг
-10%
Філе лосося на шкурі 1-1,8 кг

Філе лосося (Salmo salar, атлантический лосось, озерний лосось, благородний лосось), на шкурі, вагою 1-1,8 кг. Суха заморозка Сьомга (благородний лосось, атлантичний лосось) - риба родини лососевих з цінним червоним м'ясом. Атлантичний лосось містить потрібну для організму кількість мікроелементів, жирів, білків, вітамінів та мінералів. Продається у свіжому та свіжомороженому вигляді, розібраний на черевце та спинку, солоний, копчений. Готується як сьомга, смажена у клярі, сьомга, варена у супі, на пару, у маринаді. Найбільш смачна сьомга у малосолоному вигляді.

3

355 грн 395 грн

Філе мерлузи (хека) с/м б/ш 200+
Філе мерлузи (хека) с/м б/ш 200+

Філе мерлузи (хека) сухого заморожування. Вага одного філе 200-300 грам/шт. Без шкури. Без льоду.

189 грн

Філе мерлузи (хека) шайба с/м
Філе мерлузи (хека) шайба с/м

Філе мерлузи шайбою (хек, аргентинська мерлуза - Merluccius hubbsi), с/м. Складається з маленьких і великих шматочків філе хека без шкіри. Упакована в пакети близько 1 кг. Вага 1-ї шайби близько 100-130 грам. БЕЗ льоду. БЕЗ кісток. Хек (мерлуза) - комерційна риба столових сортів, займає перше місце по промисловому вилову. Хек відноситься до родини хекових, у Європі визнаний кращим з тріскових порід. М'ясо мерлузи  біле та ніжне, з невеликою кількістю кісток, нежирне та легко засвоюється. Широко використовується у дієтичному харчуванні. Ідеально підходить для дитячого раціону. Хек багатий на макро- та мікроелементи, містить велику кількість вітамінів.

3

198 грн/кг

Хек (мерлуза) тушки 1-2 кг
Хек (мерлуза) тушки 1-2 кг

Тушки хека (лат. Merluccius hubbsi), без голови від 1 до 2 кг тушка. Без льоду - сухе заморожування! Заморожен в морі! Хек (мерлуза) - комерційна риба столових сортів, займає перше місце по промисловому вилову. Хек відноситься до родини хекових, у Європі визнаний кращим з тріскових порід. М'ясо мерлузи  біле та ніжне, з невеликою кількістю кісток, нежирне та легко засвоюється. Широко використовується у дієтичному харчуванні. Ідеально підходить для дитячого раціону. Хек багатий на макро- та мікроелементи, містить велику кількість вітамінів.

11

136 грн

Хек (мерлуза) тушки до 0,3 кг
Хек (мерлуза) тушки до 0,3 кг

Тушки хека (лат. Merluccius australis), без голови до 300 грам тушка. У вакуумній упаковці, приблизно по 3 кг Без льоду - сухе заморожування! Заморожен в морі! Хек (мерлуза) - комерційна риба столових сортів, займає перше місце по промисловому вилову. Хек відноситься до родини хекових, у Європі визнаний кращим з тріскових порід. М'ясо мерлузи  біле та ніжне, з невеликою кількістю кісток, нежирне та легко засвоюється. Широко використовується у дієтичному харчуванні. Ідеально підходить для дитячого раціону. Хек багатий на макро- та мікроелементи, містить велику кількість вітамінів.

6

95 грн/кг

Хек ковбаса с/м
Хек ковбаса с/м

Хек ковбаса (хек, аргентинська мерлуза – Merluccius hubbsi), с/м. Вага 1 шт біля 2,5 кг. Складається з маленьких і великих шматочків філе хека без шкіри. БЕЗ льоду. Хек (мерлуза) - комерційна риба столових сортів, займає перше місце по промисловому вилову. Хек відноситься до родини хекових, у Європі визнаний кращим з тріскових порід. М'ясо мерлузи  біле та ніжне, з невеликою кількістю кісток, нежирне та легко засвоюється. Широко використовується у дієтичному харчуванні. Ідеально підходить для дитячого раціону. Хек багатий на макро- та мікроелементи, містить велику кількість вітамінів.

16

179 грн/кг

Червоний морський окунь б/г с/м 500-700 (ваговий)
Червоний морський окунь б/г с/м 500-700 (ваговий)

Тушки морського червоного окуня (Sebastes owstoni - Owston sting fish, Redfish), свіжоморожені, без голови 500-700 грам/шт. Без льоду - сухе заморожування! Нежирне та ніжне м'ясо. Морський окунь - це прекрасний дієтичний продукт, корисний та багатий на великий вміст мікроелементів та вітамінів.

188 грн/кг

Шматочки лосося смужками у вакуумній упаковці б/ш с/м (близько 1 кг)
Шматочки лосося смужками у вакуумній упаковці б/ш с/м (близько 1 кг)

Смужки лосося у вакуумній упаковці, свіжоморожені. Приблизна вага шматочків 30-50 грам. Довжина близько 10 см. Упаковані у вакуумний пакет приблизно по 1 кг. Вагові. Сьомга (Salmo salar, атлантичний лосось, озерний лосось, благородний лосось) - риба сімейства лососевих з цінних червоним м'ясом. Атлантичний лосось містить потрібну для організму кількість мікроелементів, жирів, білків, вітамінів та мінералів. Продається у свіжому та свіжомороженому вигляді, розібраний на черевце та спинку, солоний, копчений. Готується як сьомга, смажена у клярі, сьомга, варена у супі, на пару, у маринаді. Найбільш смачна сьомга у малосолоному вигляді.

6

245 грн

Показано 1 по 20 з 429 (Всього сторінок 22)
Товару немає в наявності. Введіть Ваш email і ми надішлемо повідомлення, коли товар буде в наявності.