Риба

Уточнити пошук
Вобла в'ялена у тубусі (1 кг)
Вобла в'ялена у тубусі (1 кг)

Шанувальники пива можуть підтвердити, що риба вобла – один з кращих варіантів пивних закусок. Багато хто з риболовлі приносить воблу, щоб потім засолити її або зав'ялити. Але можна зробити простіше, і купити готовий продукт. Вобла в'ялена у тубусі вагою 1 кг. Вага однієї штуки – 100-130 грам.

450 грн

Камбала білочерева з ікрою в'ялена
Камбала білочерева з ікрою в'ялена

Камбала з ікрою в'ялена з ікрою. Вага однієї штуки - 300-600 грам. Камбала, як джерело легкозасвоюваного білка, високо цінується серед любителів морепродуктів. Її м'ясо, багате на незамінні амінокислоти, вітаміни та мікроелементи, в той же час є нежирним, тому викликає інтерес серед споживачів, які дотримуються здорового способу життя.

9

650 грн

Сьомга філе слабосолоне на шкурі 300 грам
Сьомга філе слабосолоне на шкурі 300 грам

Сьомга філе слабосолоне на шкурі 300 грам в вакуумній упаковці. Без консервантів. Термін зберігання при температурі -2, - 4С - 1 місяць від дати виготовлення.   Слабосолене філе сьомги (Salmo salar - лат.), представниці сімейства лососевих, - популярний делікатесний продукт, повністю готовий до вживання. Слабосолена жирна рибка, ідеально поєднуючись з будь-яким гарніром, урізноманітнює меню, як святкового столу, так і повсякденного.    

783 грн/кг

Сьомга філе слабосолоне на шкурі 600 грам
Сьомга філе слабосолоне на шкурі 600 грам

Філе сьомги слабосоленої (Salmo salar, атлантичний лосось, озерний лосось, благородний лосось), на шкурі, вакуумоване, вагою 600 грам. Без консервантів.  Термін зберігання при температурі -2, - 4С - 1 місяць від дати виготовлення. Сьомга (Salmo salar, атлантичний лосось, озерний лосось, благородний лосось) - риба родини лососевих з цінним червоним м'ясом. Атлантичний лосось містить потрібну для організму кількість мікроелементів, жирів, білків, вітамінів та мінералів. Продається у свіжому та свіжомороженому вигляді, розібраний на черевце та спинку, солоний, копчений. Готується як сьомга, смажена у клярі, сьомга, варена у супі, на пару, у маринаді. Найбільш смачна сьомга у малосолоному вигляді.  

1

775 грн/кг

Горбуша б/г с/м
Горбуша б/г с/м

Горбуша (Oncorhynchus gorbuscha, рожевий лосось), тушки свіжоморожені, без голови, вагою 0,7-2,2 кг. Без льоду! Горбуша (Oncorhynchus gorbuscha, рожевий лосось) - цінна промислова риба родини лососевих. Має червоне м'ясо, з високим вмістом білка та низькою калорійністю. Найменший за розмірами та найбільш поширений представник родини тихоокеанських лососів. Горбушу вживають у смаженому, вареному, запеченому, тушкованому та солоному вигляді.

27

159 грн/кг

Кінг кліп тушка (до 1 кг)
Кінг кліп тушка (до 1 кг)

Тушки кінг кліпу свіжоморожені, без голови, вагою 500-900 грам (до 1 кг), Кінг кліп - це відмінна столова риба з мінімальною кількістю кісток. Вона підлягає практично всім видам теплової обробки; використовується у харчуванні в смаженому вигляді, відмінні смакові якості будуть у смаженої у фритюрі та у запеченій в духовці риби. Чудово смакує також копчений кінг кліп. Добре зарекомендував себе фарширований та під різними соусами. Кінг кліп відрізняється досить гладким, твердим білим м'ясом з м'яким запахом та легким рожевим відтінком. В Японії, м'ясо дрібних тушок часто вживають сирими у вигляді сашимі.

195 грн

Кижуч с/м б/г 2,7-4,0
Кижуч с/м б/г 2,7-4,0

Вага тушки кижуча від 2,6 до 4,2 кг. Для замовлення встановленая приблизна вага тушки - 3 кг. Свої побажання щодо конкретного ваги даної тушки Ви можете вказати в коментарях до замовлення. Кижуч (срібний лосось, «біла» риба, Silver salmon, Coho salmon, Oncorhynchus kisutsch), тушки свіжоморожені, без голови, вагою 2,6-4,2 кг. Без льоду! Цінна промислова риба кижуч (Silver salmon, Coho, срібний лосось) відноситься до родини лососевих. Серед інших лососевих міцно утримує славу риби з найкращими смаковими якостями. Має червоне м'ясо, соковите та ніжне.

4

325 грн

Скумбрія атлантична с/м з/г (до 1 кг)
Скумбрія атлантична с/м з/г (до 1 кг)

Тушки скумбрії свіжоморожені, не патрані, з головою, вагою 400-600 грам. Скумбрія не втрачає своїх позицій не тільки у повсякденному меню, але і у святковому. Завдяки своєму ніжному м'ясу з приємним смаком та його поживністю ця риба міцно влаштувалася на столах вітчизняного споживача.

6

99 грн

Сонцевик чорний без голови с/м до 0,5 кг (1 кг)
Сонцевик чорний без голови с/м до 0,5 кг (1 кг)

Свіжозаморожені тушки чорного сонячника, вагою від 150 до 500 грамів, упаковані по 1 кг.  Поступово розморожену в холодильнику рибу достатньо очистити від шкіри і можна готувати. В світлому і м'якому м'ясі, яке легко відділяється від хребта, дуже мало кісток.  

3

118 грн

Стейки форелі с/м
Стейки форелі с/м

Форель (рід Oncorhynchus mykiss, радужная форель), стейки форелі свіжоморожені, вагою 170-300 грам/шт. Необхідна глазур до 20%.   Форель (морська, райдужна, Oncorhynchus) - загальна назва кількох видів риб родини лососевих (Salmonidae). Форель може жити як у солоній, так і у прісній воді, бути різного забарвлення, має як біле, так і червоне м'ясо. Але смак м'яса форелі завжди неповторний. Делікатес. М'ясо форелі - компонент дієтичного харчування, збалансоване джерело вітамінів, амінокислот та мікроелементів.   Форель піддається всім видам кулінарної обробки: її готують на пару, смажать, тушкують, коптять, відварюють, маринують, фарширують, запікають цілком. Сира риба використовується у японських суші.

315 грн

Філе мерлузи (хека) шайба с/м
Філе мерлузи (хека) шайба с/м

Філе мерлузи шайбою (хек, аргентинська мерлуза - Merluccius hubbsi), с/м. Складається з маленьких і великих шматочків філе хека без шкіри. Упакована в пакети близько 1 кг. Вага 1-ї шайби близько 100-130 грам. БЕЗ льоду. БЕЗ кісток. Хек (мерлуза) - комерційна риба столових сортів, займає перше місце по промисловому вилову. Хек відноситься до родини хекових, у Європі визнаний кращим з тріскових порід. М'ясо мерлузи  біле та ніжне, з невеликою кількістю кісток, нежирне та легко засвоюється. Широко використовується у дієтичному харчуванні. Ідеально підходить для дитячого раціону. Хек багатий на макро- та мікроелементи, містить велику кількість вітамінів.

2

198 грн/кг

Філе форелі на шкурі 1-1,6 кг
Філе форелі на шкурі 1-1,6 кг

Філе форелі (рід Oncorhynchus mykiss, райдужна форель), філе свіжоморожене, на шкурі, вагою 1,2-1,6 Без льоду! Форель (морська, райдужна, Oncorhynchus) - загальна назва кількох видів риб родини лососевих (Salmonidae). Форель може жити як у солоній, так і у прісній воді, бути різного забарвлення, має як біле, так і червоне м'ясо. Але смак м'яса форелі завжди неповторний. Делікатес. М'ясо форелі - компонент дієтичного харчування, збалансоване джерело вітамінів, амінокислот та мікроелементів. Форель піддається всім видам кулінарної обробки: її готують на пару, смажать, тушкують, коптять, відварюють, маринують, фарширують, запікають цілком. Сира риба використовується у японських суші.

1

295 грн

Форель с/м 1,8-2,7 Преміум (до 3-х кг)
Форель с/м 1,8-2,7 Преміум (до 3-х кг)

Форель (рід Oncorhynchus mykiss, райдужна форель), тушки свіжоморожені, без голови, вагою 1,8-2,7 кг. Без льоду! Форель (морська, райдужна, Oncorhynchus) - загальна назва кількох видів риб родини лососевих (Salmonidae). Форель може жити як у солоній, так і у прісній воді, бути різного забарвлення, має як біле, так і червоне м'ясо. Але смак м'яса форелі завжди неповторний. Делікатес. М'ясо форелі - компонент дієтичного харчування, збалансоване джерело вітамінів, амінокислот та мікроелементів. Форель піддається всім видам кулінарної обробки: її готують на пару, смажать, тушкують, коптять, відварюють, маринують, фарширують, запікають цілком. Сира риба використовується у японських суші.

7

298 грн/кг

Хек (мерлуза) тушки до 0,3 кг
Хек (мерлуза) тушки до 0,3 кг

Тушки хека (лат. Merluccius australis), без голови до 300 грам тушка. У вакуумній упаковці, приблизно по 3 кг Без льоду - сухе заморожування! Заморожен в морі! Хек (мерлуза) - комерційна риба столових сортів, займає перше місце по промисловому вилову. Хек відноситься до родини хекових, у Європі визнаний кращим з тріскових порід. М'ясо мерлузи  біле та ніжне, з невеликою кількістю кісток, нежирне та легко засвоюється. Широко використовується у дієтичному харчуванні. Ідеально підходить для дитячого раціону. Хек багатий на макро- та мікроелементи, містить велику кількість вітамінів.

5

95 грн

Хек ковбаса с/м
Хек ковбаса с/м

Хек ковбаса (хек, аргентинська мерлуза – Merluccius hubbsi), с/м. Вага 1 шт біля 2,5 кг. Складається з маленьких і великих шматочків філе хека без шкіри. БЕЗ льоду. Хек (мерлуза) - комерційна риба столових сортів, займає перше місце по промисловому вилову. Хек відноситься до родини хекових, у Європі визнаний кращим з тріскових порід. М'ясо мерлузи  біле та ніжне, з невеликою кількістю кісток, нежирне та легко засвоюється. Широко використовується у дієтичному харчуванні. Ідеально підходить для дитячого раціону. Хек багатий на макро- та мікроелементи, містить велику кількість вітамінів.

16

179 грн/кг

Червоний морський окунь с/м 500-700
Червоний морський окунь с/м 500-700

Тушки морського червоного окуня (Sebastes owstoni - Owston sting fish, Redfish), свіжоморожені, без голови 500-700 грам/шт. Без льоду - сухе заморожування! Нежирне та ніжне м'ясо. Морський окунь - це прекрасний дієтичний продукт, корисний та багатий на великий вміст мікроелементів та вітамінів.

188 грн

Шматочки лосося смужками у вакуумній упаковці б/ш с/м (близько 1 кг)
Шматочки лосося смужками у вакуумній упаковці б/ш с/м (близько 1 кг)

Смужки лосося у вакуумній упаковці, свіжоморожені. Приблизна вага шматочків 30-50 грам. Довжина близько 10 см. Упаковані у вакуумний пакет приблизно по 1 кг. Вагові. Сьомга (Salmo salar, атлантичний лосось, озерний лосось, благородний лосось) - риба сімейства лососевих з цінних червоним м'ясом. Атлантичний лосось містить потрібну для організму кількість мікроелементів, жирів, білків, вітамінів та мінералів. Продається у свіжому та свіжомороженому вигляді, розібраний на черевце та спинку, солоний, копчений. Готується як сьомга, смажена у клярі, сьомга, варена у супі, на пару, у маринаді. Найбільш смачна сьомга у малосолоному вигляді.

3

235 грн

Сайда філе с/м 454-907 грам  (10 кг)
Опт
Сайда філе с/м 454-907 грам (10 кг)

Мінімальне замовлення - 1/3 ящика (10 кг). Ціна вказана за 1 кг. Дрібнооптова пропозиція. Роздрібні знижки не діють. Філе сайди. Розмір (вага) філе 454-907 грам.   Сайда (лат. Pollachius virens) належить до родини тріскових, і відома всім любителям смачно поїсти як риба з чудовим поживним м'ясом, яке багате на корисні речовини. Раніше вона була не так популярна, але приблизно в середині ХХ століття обсяги її вилову почали рости, а у самій рибки з'явилися віддані шанувальники-гурмани. На сьогоднішній день вилов сайди триває весь рік, а значить, ми в будь-який момент можемо поласувати свіжою і смачною рибою.

1

183 грн

Стейки форелі с/м (7 кг)
Опт
Стейки форелі с/м (7 кг)

Мінімальне замовлення - 1 ящик (7 кг). Ціна вказана за 1 кг! Дрібнооптова пропозиція. Роздрібні знижки не діють. Форель (рід Oncorhynchus mykiss, радужная форель), стейки форелі свіжоморожені, вагою 170-300 грам/шт. Необхідна глазур до 10%. В ящику присутня невелика кількість прихвостових стейків. Форель (морська, райдужна, Oncorhynchus) - загальна назва кількох видів риб родини лососевих (Salmonidae). Форель може жити як у солоній, так і у прісній воді, бути різного забарвлення, має як біле, так і червоне м'ясо. Але смак м'яса форелі завжди неповторний. Делікатес. М'ясо форелі - компонент дієтичного харчування, збалансоване джерело вітамінів, амінокислот та мікроелементів. Форель піддається всім видам кулінарної обробки: її готують на пару, смажать, тушкують, коптять, відварюють, маринують, фарширують, запікають цілком. Сира риба використовується у японських суші.

18

299 грн

Червоний морський окунь с/м 300-500 (9 кг)
Опт
Червоний морський окунь с/м 300-500 (9 кг)

Мінімальне замовлення - 1 пласт (9 кг). Ціна вказана за 1 кг. Дрібнооптова пропозиція. Роздрібні знижки не діють. Тушки морського червоного окуня (Sebastes owstoni - Owston sting fish, Redfish), свіжоморожені, без голови 300-500 грам/шт. Без льоду - сухе заморожування! Нежирне та ніжне м'ясо. Морський окунь - це прекрасний дієтичний продукт, корисний та багатий на великий вміст мікроелементів та вітамінів.

4

149 грн

Показано 1 по 20 з 342 (Всього сторінок 18)
Товару немає в наявності. Введіть Ваш email і ми надішлемо повідомлення, коли товар буде в наявності.