Риба столових сортів

Кінг кліп тушка (до 0,5 кг)
Кінг кліп тушка (до 0,5 кг)

Тушки кінг кліпу свіжоморожені, без голови, вагою 200-500 грам (до 0,5 кг). Кінг кліп - це відмінна столова риба з мінімальною кількістю кісток. Вона підлягає практично всім видам теплової обробки; використовується у харчуванні в смаженому вигляді, відмінні смакові якості будуть у смаженої у фритюрі та у запеченій в духовці риби. Чудово смакує також копчений кінг кліп. Добре зарекомендував себе фарширований та під різними соусами. Кінг кліп відрізняється досить гладким, твердим білим м'ясом з м'яким запахом та легким рожевим відтінком. В Японії, м'ясо дрібних тушок часто вживають сирими у вигляді сашимі.

20

152 грн

Корюшка в'ялена з ікрою
Корюшка в'ялена з ікрою

Мабуть, жодне застілля з хорошим пивом не обходиться без такої закуски, як в'ялена, копчена або сушена рибка. Один з традиційних варіантів, який знайомий багатьом, це корюшка. Хтось вважає за краще ловити та в'ялити її самостійно. А кому-то буде простіше купити готову. Корюшка в'ялена з ікрою. Вага однієї штуки – 150-200 грам.

3

990 грн

Минтай б/г с/м 300-500
Опт
Минтай б/г с/м 300-500

Минтай (Theragra chalcogramma), свіжоморожений, тушки без голови і хвоста, вагою 300-500 грам. Мінімальне замовлення - 1 ящик (20 кг). Ціна вказана за 1 кг! Дрібнооптова пропозиція. Роздрібні знижки не діють. Минтай - холодолюбна, глибоководна (придонна) риба родини тріскових. Поширена здебільшого у північних водах Тихого океану. У порівнянні з дорогою рибою, минтай набагато дешевше, але його корисні якості нітрохи не поступаються дорогим сортам. Рекомендується як дієтичний продукт. Минтай корисний для дітей з перших років життя.

10

62 грн

Скумбрія атлантична с/м з/г (до 1 кг)
Скумбрія атлантична с/м з/г (до 1 кг)

Тушки скумбрії свіжоморожені, не патрані, з головою, вагою 400-600 грам. Скумбрія не втрачає своїх позицій не тільки у повсякденному меню, але і у святковому. Завдяки своєму ніжному м'ясу з приємним смаком та його поживністю ця риба міцно влаштувалася на столах вітчизняного споживача.

6

95 грн

Скумбрія атлантична с/м з/г (розмір 400-600)
Опт
Скумбрія атлантична с/м з/г (розмір 400-600)

Мінімальне замовлення - 1 ящик (вага 20 кг). Ціна вказана за 1 кг. Дрібнооптова пропозиція. Роздрібні знижки не діють. Тушки скумбрії свіжоморожені, не патрані, з головою, вагою 400-600 грам. Скумбрія не втрачає своїх позицій не тільки у повсякденному меню, але і у святковому. Завдяки своєму ніжному м'ясу з приємним смаком та його поживністю ця риба міцно влаштувалася на столах вітчизняного споживача.

3

76 грн

Сонцевик чорний без голови с/м до 0,5 кг (1 кг)
Сонцевик чорний без голови с/м до 0,5 кг (1 кг)

Свіжозаморожені тушки чорного сонячника, вагою від 150 до 500 грамів, упаковані по 1 кг.  Поступово розморожену в холодильнику рибу достатньо очистити від шкіри і можна готувати. В світлому і м'якому м'ясі, яке легко відділяється від хребта, дуже мало кісток.  

118 грн

Хек тушка (мерлуза) розмір 150-250 (Аргентина)
Опт
Хек тушка (мерлуза) розмір 150-250 (Аргентина)

Тушки хека (лат. Merluccius hubbsi), без голови, розміром від 150 до 250 грам тушка. Індивідуальне заморожування - IQF (кожна тушка окремо). Хек аргентинський або мерлуза (Merluccius hubbsi - лат.) - цінна промислова риба із сімейства мерлузових, що мешкає в тихоокеанських водах біля узбережжя Аргентини на глибині до 1 км. В процесі зростання харчується планктоном.  Дорослі особини переходять на креветок, кальмарів, зграйних рибок і мальків.  

64 грн

Хек тушка (мерлуза) розмір 300-600 (Канада) 16 кг
Опт
Хек тушка (мерлуза) розмір 300-600 (Канада) 16 кг

Мінімальне замовлення – 1 ящик. Ящик (пласт) – 10 кг. Ціна вказана за 1 кг. Дрібнооптова пропозиція. Роздрібні знижки не діють. Аргентинський хек (Merluccius hubbsi) — рід риб з родини хекові (Merlucciidae), що мешкають у Атлантичному та Тихому океанах на глибині до 1000 метрів. М'ясо хека, якого було виловлено в Канаді - відмінний дієтичний продукт, який належним чином цінують у всьому світі. Для вас, прямо з Канади - тушка хека оптом та в роздріб від компанії «Рибка»! Тушки хека без голови, розміром 300 до 600 грам тушка.

1

68.50 грн

Європейський морський чорт (вудильник звичайний, жабун рибалка)
Європейський морський чорт (вудильник звичайний, жабун рибалка)

Морський чорт (Lophius piscatorius), свіжоморожений. Вага тушок 3-4 кг. «От чорт» - вигукне будь-хто, хто вперше зіштовхнеться з цією рибою, і буде загалом правий. Через страшнуватий вигляд вудильника (офіційна назва цієї риби) й прозвали морським чортом. Незважаючи на це, він володіє відмінними смаковими якостями, які особливо цінують у Франції та на Сході.

149 грн

Акула-привид тушка с/м (до 0,5 кг)
Акула-привид тушка с/м (до 0,5 кг)

Акула-привид (риба химера, риба-кролик) - незвичайна риба з яскравим забарвленням, що запам'ятовується зовнішнім виглядом та корисними властивостями. Тушки свіжоморожені, без голови. Середня вага тушок 300-500 грам.

26

59 грн

Барабуля с/м
Барабуля с/м

Барабуля (лат. Mullus argentina) - невелика зграйна рибка, яка здавна цінується за свої унікальні смакові якості. У неї відсутня жовч, тому зіпсувати її під час приготування практично неможливо. Живе у водах Чорного, Азовського та Середземноморського морів, а також в Індійському, Атлантичному та Тихому океанах. Середня вага тушок 150-250 грам.

22

135 грн

Барабуля с/м (невелика)
Барабуля с/м (невелика)

Барабуля (лат. Mullus argentina) - невелика зграйна рибка, яка здавна цінується за свої унікальні смакові якості. У неї відсутня жовч, тому зіпсувати її під час приготування практично неможливо. Живе у водах Чорного, Азовського та Середземноморського морів, а також в Індійському, Атлантичному та Тихому океанах. Середня вага тушок 80-150 грам.

4

165 грн

Бичок азовський в'ялений без шкури
Бичок азовський в'ялений без шкури

Бичок азовський в'ялений без шкури. Власне виробництво на березі Азовського моря. Запакований у пакети по 500 грам. Ціна за 500 грам. Одна з найулюбленіших закусок до пива - в'ялені бички. Однак, ніщо не заважає їх їсти просто так. Головне тут, щоб бички були правильно приготовлені.

16

145 грн

Бичок азовський великий в'ялений без шкури (1 кг)
Бичок азовський великий в'ялений без шкури (1 кг)

Бичок азовський в'ялений без шкури. Власне виробництво на березі Азовського моря. Запакований у пакети по 1 кг. Одна з найулюбленіших закусок до пива - в'ялені бички. Однак, ніщо не заважає їх їсти просто так. Головне тут, щоб бички були правильно приготовлені.

145 грн

Бичок азовський великий с/м 14+ (пласт)
Бичок азовський великий с/м 14+ (пласт)

Мінімальне замовлення - 1 пласт (10 кг). Ціна вказана за 1 кг. Дрібнооптова пропозиція. Роздрібні знижки не діють. Бичок азовський великий свіжоморожений. Розмір 14+. Пласт 10 кг. (Бичок з головою не патраний, заморожений в пласті) У Бердянську встановлено пам'ятник найпопулярнішій рибці Азовського моря - «Бичку-годувальнику». Саме завдяки йому свого часу населення узбережжя врятувалося від голоду. А одні з найбільш відомих рибних консервів, «бички у томаті», зроблені з бичка-кругляка, за яким щороку виходять у море рибалки.

3

15 грн

Бичок азовський середній с/м (1 кг) IQF
Бичок азовський середній с/м (1 кг) IQF

Бичок азовський середній свіжоморожений. Розмір 12-14. Упакован у пакети по 1 кг. Глазур 7-10%. (Бичок з головою не патраний, заморожений індивідуально) У Бердянську встановлено пам'ятник найпопулярнішій рибці Азовського моря - «Бичку-годувальнику». Саме завдяки йому свого часу населення узбережжя врятувалося від голоду. А одні з найбільш відомих рибних консервів, «бички у томаті», зроблені з бичка-кругляка, за яким щороку виходять у море рибалки.

5

9.70 грн

Бичок азовський середній с/м 10-14 (пласт)
Бичок азовський середній с/м 10-14 (пласт)

Бичок азовський середній свіжоморожений. Розмір 10-14. Пласт 10 кг. Ціна за 10 кг. (Бичок з головою не патраний, заморожений в пласті) У Бердянську встановлено пам'ятник найпопулярнішій рибці Азовського моря - «Бичку-годувальнику». Саме завдяки йому свого часу населення узбережжя врятувалося від голоду. А одні з найбільш відомих рибних консервів, «бички у томаті», зроблені з бичка-кругляка, за яким щороку виходять у море рибалки.

5

135 грн

Бичок азовський середній с/м 9-12 (пласт)
Опт
Бичок азовський середній с/м 9-12 (пласт)

Мінімальне замовлення - 1 пласт (10 кг). Ціна вказана за 1 кг. Дрібнооптова пропозиція. Роздрібні знижки не діють. Бичок азовський середній свіжоморожений. Розмір 9-12. Пласт 10 кг. (Бичок з головою не патраний, заморожений в пласті) У Бердянську встановлено пам'ятник найпопулярнішій рибці Азовського моря - «Бичку-годувальнику». Саме завдяки йому свого часу населення узбережжя врятувалося від голоду. А одні з найбільш відомих рибних консервів, «бички у томаті», зроблені з бичка-кругляка, за яким щороку виходять у море рибалки.

18.50 грн

Бичок в'ялений з головою (великий) 1 кг
Бичок в'ялений з головою (великий) 1 кг

Бичок азовський в'ялений з головою (великий). Власне виробництво на березі Азовського моря. Запакований у пакети по 1 кг. Ціна за 1 кг. Одна з найулюбленіших закусок до пива - в'ялені бички. Однак, ніщо не заважає їх їсти просто так. Головне тут, щоб бички були правильно приготовлені.

1

70 грн

Бичок в'ялений з головою (великий) 250 грам
Бичок в'ялений з головою (великий) 250 грам

Бичок азовський в'ялений з головою (великий). Власне виробництво на березі Азовського моря. Запакований у пакети по 250 грам. Ціна за 250 грам. Одна з найулюбленіших закусок до пива - в'ялені бички. Однак, ніщо не заважає їх їсти просто так. Головне тут, щоб бички були правильно приготовлені.

26 грн

Показано 1 по 20 з 171 (Всього сторінок 9)

Риба столових сортів – це ті види, які набули більшого поширення в світі, ніж делікатесні види. Частина з них менше відома у нас в країні, але популярна в інших країнах, а до нас тільки починає завозитися. В цілому ці види риби трохи дешевше, проте також мають відмінний смак та набір корисних речовин. До числа риби столових сортів, які пропонує свої покупцям магазин «Рибка», відносяться: азовські бички, бротола, кінг кліп, червоний морський окунь, нототенія, скумбрія, мерлуза (хек), оселедець, барабулька, акула-привид, вобла, вомер, гренадер, золотистий спар, морський чорт, жовтохвіст (лакедра), різні види камбали, корюшка, червоноока, червона тріска, скат, лаврак (сібас), барамунді, крижана риба, лящ, минтай, мольва, морський йорж, морський півень, пампаніто, пікша, путасу (блувайтінг), риба-шабля, саворін, сайда, сонцевик, сом, ставрида, блакитна акула, масляна (есколар), пангасіус, товстолобик, тріска, тюлька, тюрбо, хокі, талісман (гладкоголов), тіляпія, річковий окунь, щука. Кожна риба столових сортів по-своєму унікальна, і для кожної існують сотні рецептів. Тому, купивши таку рибу, ви гарантовано порадуєте себе та своїх близьких, приготувавши смачну страву. Всі види риби багаті на високий вміст білків, амінокислот, вітамінів, макро- та мікроелементів, що робить їх важливим елементом нашого раціону. Якщо ви хочете поправити своє здоров'я, підтримати організм в тонусі, завжди мати гарний настрій і заряд сил, намагаєтеся продовжити молодість, дотримуєтеся дієти або просто стежите за харчуванням – вам обов'язково треба купити рибу. А магазин «Рибка» із задоволенням надасть вам широкий вибір риби столових сортів від різних виробників.

Товару немає в наявності. Введіть Ваш email і ми надішлемо повідомлення, коли товар буде в наявності.