Кальмари

Кальмар кільця с/м (1 кг)
Кальмар кільця с/м (1 кг)

Один з найбільших молюсків на землі – це добре відомий нам кальмар. Його м'ясо користується заслуженою любов'ю у гурманів та просто шанувальників смачної їжі, страви з ним включають в своє меню різні ресторани по всьому світу. Якщо купити якісного кальмара та правильно його приготувати, можна отримати заслужену похвалу з боку вашої родини та друзів. Кальмар, який був заздалегідь очищений від шкірки, нарізаний кільцями та заморожений, дуже зручний в приготуванні, і позбавляє вас від тривалих клопотань на кухні. Головне – не перетримати його на вогні, щоб м'ясо не встигло стати жорстким і несмачним. Кільця кальмара свіжоморожені. Глазур до 20%. Вага упаковки 1 кг.

8

155 грн/кг

Кальмар очищений с/м туби U5
Мало
Кальмар очищений с/м туби U5

Кальмар очищений. Туби. Розмір 5 штук в 1 кг. Глазур до 30%. Кальмар (Teuthida - лат.) - хижий головоногий молюск, морський мешканець, який харчується переважно планктоном, невеликими рибками і дрібними ракоподібними. Обтічна форма та інші особливості будови тіла дозволяють йому розвивати високу швидкість. Кальмари купити в магазині морепродуктів Рибка можна в очищеному, свіжомороженому стані.

145 грн/кг

Кальмар щупальця с/м (1 кг)
Кальмар щупальця с/м (1 кг)

Білосніжне та дуже ніжне м'ясо кальмара – один з тих морепродуктів, які завоювали здавна гастрономічну славу в усьому світі. Один з найбільших молюсків, які зустрічаються в природі, кальмар продається як цілком, так і по частинах: тубами, щупальцями, кільцями. Його приготування не складне, головне не перетримати по часу, щоб м'ясо не стало несмачним і жорстким. Щупальця кальмара свіжоморожені. Вага 1 шт. 50-120 грам. Упаковані в пакети вагою 1 кг.

15

138 грн

Щупальця восьминога вар. мор. в/у 100-150
Щупальця восьминога вар. мор. в/у 100-150

Щупальця восьминога (octopus vulgaris), вареноморожені, в упаковці, загальною вагою 1,5 кг. Розмір 100-150.  Вылов: Центрально-Східна частина Атлантичного океану (район ФАО 34).

1

1350 грн/кг

Щупальця восьминога вар. мор. в/у 150-200
Щупальця восьминога вар. мор. в/у 150-200

Щупальця восьминога (octopus vulgaris), вареноморожені, в упаковці, загальною вагою 1,5 кг. Розмір 150-200.  Вылов: Центрально-Східна частина Атлантичного океану (район ФАО 34).

1425 грн/кг

Щупальця гігантського восьминога вар. мор. в/у 800-1200
Щупальця гігантського восьминога вар. мор. в/у 800-1200

Щупальця восьминога (Enteroctopus dofleini), вареноморожені, в упаковці, вагові. Вага щупалець 0,8-1,2 кг  Вылов: Північно-західна і північно-східна зона Тихого океану (район ФАО 61).

975 грн/кг

 Кальмар очищений зі щупальцями с/м 40-60
Кальмар очищений зі щупальцями с/м 40-60

Кальмар очищений. Розмір 40-60 (40-60 шт в 1 кг.) Глазур 10%. Кальмар (Teuthida - лат.) – хижий молюск зі щупальцями, що належить до загону головоногих, який рухається з великою швидкістю, завдяки обтічної форми тіла. Кальмари, купити які ви можете в магазині морепродуктів Рибка, важать від 20 до 800 г, а їх довжина від 5 до 50 см.

235 грн

 Кальмар очищений зі щупальцями с/м U10
Кальмар очищений зі щупальцями с/м U10

Кальмар очищений. Розмір U10 (10 шт в 1 кг.) Глазур 10%. Кальмар (Teuthida - лат.) - морський молюск із загону головоногих, який може переміщуватись дуже швидко та вистрибувати з води на кілька метрів, завдяки сильним м'язам і обтічної формі. Кальмари купити в магазині морепродуктів Рибка можна разом зі щупальцями, які, так само як і тушка, смачні й поживні.

275 грн

Кальмар кільця с/м (500 грам)
Кальмар кільця с/м (500 грам)

Один з найбільших молюсків на землі – це добре відомий нам кальмар. Його м'ясо користується заслуженою любов'ю у гурманів та просто шанувальників смачної їжі, страви з ним включають в своє меню різні ресторани по всьому світу. Якщо купити якісного кальмара та правильно його приготувати, можна отримати заслужену похвалу з боку вашої родини та друзів. Кальмар, який був заздалегідь очищений від шкірки, нарізаний кільцями та заморожений, дуже зручний в приготуванні, і позбавляє вас від тривалих клопотань на кухні. Головне – не перетримати його на вогні, щоб м'ясо не встигло стати жорстким і несмачним. Кільця кальмара свіжоморожені. Упаковка 500 грам. Глазур до 10%. Ціна вказана за 500 грам.

11

26 грн

Кальмар кільця с/м 3-7 Polar (1кг)
-10%
Кальмар кільця с/м 3-7 Polar (1кг)

Кільця кальмара свіжоморожені. Розмір 3-7 (діаметр кільця). Глазур до 25%. Вага упаковки 1 кг. Один з найбільших молюсків на землі – це добре відомий нам кальмар. Його м'ясо користується заслуженою любов'ю у гурманів та просто шанувальників смачної їжі, страви з ним включають в своє меню різні ресторани по всьому світу. Якщо купити якісного кальмара та правильно його приготувати, можна отримати заслужену похвалу з боку вашої родини та друзів. Кальмар, який був заздалегідь очищений від шкірки, нарізаний кільцями та заморожений, дуже зручний в приготуванні, і позбавляє вас від тривалих клопотань на кухні. Головне – не перетримати його на вогні, щоб м'ясо не встигло стати жорстким і несмачним.  

215 грн 239 грн

Кальмар очищений с/м туби 61+ Polar (1 кг)
Кальмар очищений с/м туби 61+ Polar (1 кг)

Кальмар – представник великих головоногих молюсків, відомий у всьому світі своїми незвичайними смаковими особливостями. Крім того, по своїй користі його м'ясо перевершує м'ясо багатьох тварин, які живуть на суші. Рецепти з кальмарів охоче включають в своє меню ресторани по всьому світу. Купивши туби кальмара вже в очищеному вигляді, ви уникнете необхідності знімати шкірку, а зможете відразу ж їх приготувати. Кальмар очищений. Туби. Розмір 61+ штук в 1 кг. Глазур до 20%.

205 грн/кг

Кальмар очищений с/м туби U5 Polar  (1 кг)
Кальмар очищений с/м туби U5 Polar (1 кг)

Кальмар – представник великих головоногих молюсків, відомий у всьому світі своїми незвичайними смаковими особливостями. Крім того, по своїй користі його м'ясо перевершує м'ясо багатьох тварин, які живуть на суші. Рецепти з кальмарів охоче включають в своє меню ресторани по всьому світу. Купивши туби кальмара вже в очищеному вигляді, ви уникнете необхідності знімати шкірку, а зможете відразу ж їх приготувати. Кальмар очищений. Туби. Розмір 5 штук в 1 кг. Глазур до 30%.

16

205 грн/кг

Кальмар очищений с/м туби U7
Кальмар очищений с/м туби U7

Кальмар – представник великих головоногих молюсків, відомий у всьому світі своїми незвичайними смаковими особливостями. Крім того, по своїй користі його м'ясо перевершує м'ясо багатьох тварин, які живуть на суші. Рецепти з кальмарів охоче включають в своє меню ресторани по всьому світу. Купивши туби кальмара вже в очищеному вигляді, ви уникнете необхідності знімати шкірку, а зможете відразу ж їх приготувати. Кальмар очищений. Туби. Розмір 7 штук в 1 кг. Глазур до 30%.

1

185 грн

Кальмар чищений с/м туби U2
Кальмар чищений с/м туби U2

Кальмар чищений, без шкіри. Туби. Розмір U2 (2 штуки в 1 кг.) Глазур 10% . Вага нетто 1 кг Кальмар (Teuthida - лат.) - молюск із загону головоногих, тіло якого нагадує за формою торпеду. У його раціон входять: планктон, дрібні ракоподібні і маленькі рибки. Кальмари, купити які ви можете в магазині морепродуктів Рибка, невеликі. Їх вага не більше 800 г, а довжина не перевищує 50 см.    

210 грн

Кракен. Щупальця кракена свіжоморожені
Кракен. Щупальця кракена свіжоморожені

Щупальця кракена свіжоморожені. Вага 1 шт - 50-120 кг. Найбільший кальмар з числа існуючих може виростати довжиною до 18-20 метрів, а його щупальця - до 5 метрів. У їжу вживаються саме вони, вже нарізані та розфасовані. Мають злегка специфічний смак, в цілому схожий на смак кальмара, але більш пікантний. У сирому вигляді можуть мати різні відтінки сірого, при приготуванні стають більш темними.

999 грн

Шашлик з морепродуктів
Шашлик з морепродуктів

Шанувальникам морепродуктів припаде до душі цей набір, в який входять шматочки риби, кальмарів та креветок, які насаджені на дерев'яні шампури. Завдяки їм шашлик досить просто розморозити та посмажити на відкритому вогні або в духовці на грилі. Готова страва стане відмінною закускою на пікніку, під час святкового застілля або просто як делікатес на вечерю. Шашлик з морепродуктів свіжоморожений. Ціна за 1 кг. Глазур 20%. Склад: - бланшовані очищені креветки Vannamei (Penaeus vannamei) 71/90 – 2 шт.; - сирі туби кальмара 41/80 (Loligo duvauceli) – 3 шт.; - морський окунь – 2 шт.; - щупальця кальмара 61 – 1 шт.

4

298 грн

Восьминог цілий свіжоморожений (2-3 кг) 
Восьминог цілий свіжоморожений (2-3 кг) 

Восьминог(octopus cyaneus), цілий свіжоморожений, вагою (2,3-2,8 кг) Восьминоги – головоногі молюски, що мешкають в теплих водах морів і океанів, як на мілководді, так і на глибині до 150 м. Восьминіг - активний хижак, який живиться крабами, лангустами і дрібною рибкою.

550 грн/кг

Восьминоги міні свіжоморожені 61+ (1 кг)
Восьминоги міні свіжоморожені 61+ (1 кг)

Восьминоги молоді цілі заморожені очищені. Глазур 20%. Розмір: 60+ 61+ позначає кількість восьминогів в упаковці. Ці маленькі восьминоги ніби зійшли з екрана, вистрибнувши з чергового мультфільму. Незважаючи на свій декоративний вигляд, вони цілком їстівні і дуже смачні. Всі поціновувачі морепродуктів обов'язково зможуть оцінити їх смак та різноманітність страв, які можна приготувати при «участі» восьминіжків. На смак їхнє м'ясо солодкувате та пікантне, а маленькі восьминоги, на відміну від великих, ще й завжди м'які.

2

295 грн

Восьминоги свіжоморожені 20-40 (1 кг)
-17%
Восьминоги свіжоморожені 20-40 (1 кг)

Восьминоги "міні" молоді очищені, свіжоморожені - глазур до 25%. Кількість в упаковці 20-40 штук. Упаковка: 1 кг. Термін придатності: 2 роки. Ці маленькі восьминоги ніби зійшли з екрана, вистрибнувши з чергового мультфільму. Незважаючи на свій декоративний вигляд, вони цілком їстівні і дуже смачні. Всі поціновувачі морепродуктів обов'язково зможуть оцінити їх смак та різноманітність страв, які можна приготувати при «участі» восьминіжків. На смак їхнє м'ясо солодкувате та пікантне, а маленькі восьминоги, на відміну від великих, ще й завжди м'які.

288 грн 345 грн/кг

Восьминоги свіжоморожені 40-60 (1 кг)
Восьминоги свіжоморожені 40-60 (1 кг)

Восьминоги молоді цілі очищені у вакумній упаковці. Сухе заморожування, глазур 20%. Розмір: 40-60, що означає кількість штук в упаковці. Вага 1 кг.  

269 грн

Показано 1 по 20 з 25 (Всього сторінок 2)

Кальмари – морські головоногі молюски, об'єкт промислу у всьому світі. У продаж вони надходять у вигляді цілих тушок, щупалець, нарізані кільцями, а також у вигляді туб. Кальмарів цінують за незвичайний ніжний смак, м'яке м'ясо, яке легко можна приготувати. Їх можна варити, смажити, тушкувати, в'ялити, а також консервувати. Поданий на стіл кальмар в складі будь-якої страви приємно урізноманітнить ваш обід або вечерю. М'ясо кальмара багате на незамінні для людського організму амінокислоти, білок, низкою вітамінів групи В. Також м'ясо цих молюсків містить такі цінні мінеральні речовини, як фосфор, залізо, мідь, йод. Зміст великої кількості білка робить кальмарів незамінними для кожного з нас. А завдяки великій кількості аргініну та лізину, кальмари можуть бути важливим продуктом в дитячому харчуванні. Купіть заморожених та свіжих кальмарів, щупальця та ​​туби кальмарів вже сьогодні в нашому магазині «Рибка»!

Товару немає в наявності. Введіть Ваш email і ми надішлемо повідомлення, коли товар буде в наявності.