Кальмари

Восьминоги свіжоморожені 40-60 (1 кг)
Восьминоги свіжоморожені 40-60 (1 кг)

Восьминоги молоді цілі очищені у вакумній упаковці. Сухе заморожування, глазур 20%. Розмір: 40-60, що означає кількість штук в упаковці. Вага 1 кг.  

269 грн

Щупальця восьминога вар. мор. в/у 100-150
Щупальця восьминога вар. мор. в/у 100-150

Щупальця восьминога (octopus vulgaris), вареноморожені, в упаковці, загальною вагою 1,5 кг. Розмір 100-150.  Вылов: Центрально-Східна частина Атлантичного океану (район ФАО 34).

1299 грн/кг

Щупальця восьминога вар. мор. в/у 150-200
Щупальця восьминога вар. мор. в/у 150-200

Щупальця восьминога (octopus vulgaris), вареноморожені, в упаковці, загальною вагою 1,5 кг. Розмір 150-200.  Вылов: Центрально-Східна частина Атлантичного океану (район ФАО 34).

1395 грн/кг

Щупальця гигантського восьминога вар. мор. в/у 800-1200
Щупальця гигантського восьминога вар. мор. в/у 800-1200

Щупальця восьминога (Enteroctopus dofleini), вареноморожені, в упаковці, вагові. Вага щупалець 0,8-1,2 кг  Вылов: Північно-західна і північно-східна зона Тихого океану (район ФАО 61).

975 грн/кг

 Кальмар очищений зі щупальцями с/м 40-60
Кальмар очищений зі щупальцями с/м 40-60

Кальмар очищений. Розмір 40-60 (40-60 шт в 1 кг.) Глазур 10%. Кальмар (Teuthida - лат.) – хижий молюск зі щупальцями, що належить до загону головоногих, який рухається з великою швидкістю, завдяки обтічної форми тіла. Кальмари, купити які ви можете в магазині морепродуктів Рибка, важать від 20 до 800 г, а їх довжина від 5 до 50 см.

235 грн

 Кальмар очищений зі щупальцями с/м U10
Кальмар очищений зі щупальцями с/м U10

Кальмар очищений. Розмір U10 (10 шт в 1 кг.) Глазур 10%. Кальмар (Teuthida - лат.) - морський молюск із загону головоногих, який може переміщуватись дуже швидко та вистрибувати з води на кілька метрів, завдяки сильним м'язам і обтічної формі. Кальмари купити в магазині морепродуктів Рибка можна разом зі щупальцями, які, так само як і тушка, смачні й поживні.

275 грн

Восьминог цілий свіжоморожений (2-3 кг) 
Восьминог цілий свіжоморожений (2-3 кг) 

Восьминог(octopus cyaneus), цілий свіжоморожений, вагою (2,3-2,8 кг) Восьминоги – головоногі молюски, що мешкають в теплих водах морів і океанів, як на мілководді, так і на глибині до 150 м. Восьминіг - активний хижак, який живиться крабами, лангустами і дрібною рибкою.

550 грн/кг

Восьминоги міні свіжоморожені 61+ (1 кг)
Восьминоги міні свіжоморожені 61+ (1 кг)

Восьминоги молоді цілі заморожені очищені. Глазур 20%. Розмір: 60+ 61+ позначає кількість восьминогів в упаковці. Ці маленькі восьминоги ніби зійшли з екрана, вистрибнувши з чергового мультфільму. Незважаючи на свій декоративний вигляд, вони цілком їстівні і дуже смачні. Всі поціновувачі морепродуктів обов'язково зможуть оцінити їх смак та різноманітність страв, які можна приготувати при «участі» восьминіжків. На смак їхнє м'ясо солодкувате та пікантне, а маленькі восьминоги, на відміну від великих, ще й завжди м'які.

2

275 грн

Восьминоги свіжоморожені 20-40 (1 кг)
-17%
Восьминоги свіжоморожені 20-40 (1 кг)

Восьминоги "міні" молоді очищені, свіжоморожені - глазур до 25%. Кількість в упаковці 20-40 штук. Упаковка: 1 кг. Термін придатності: 2 роки. Ці маленькі восьминоги ніби зійшли з екрана, вистрибнувши з чергового мультфільму. Незважаючи на свій декоративний вигляд, вони цілком їстівні і дуже смачні. Всі поціновувачі морепродуктів обов'язково зможуть оцінити їх смак та різноманітність страв, які можна приготувати при «участі» восьминіжків. На смак їхнє м'ясо солодкувате та пікантне, а маленькі восьминоги, на відміну від великих, ще й завжди м'які.

288 грн 345 грн/кг

Восьминоги свіжоморожені 41-60 (1 кг)
Восьминоги свіжоморожені 41-60 (1 кг)

Восьминоги молоді цілі очищені. Сухе заморожування, глазур 20%. Розмір: 41-60, що означає кількість штук в упаковці. Вага 1 кг.  

289 грн

Кальмар кільця 3-7 с/м  (1 кг)
-10%
Кальмар кільця 3-7 с/м (1 кг)

Кільця кальмара свіжоморожені. Розмір 3-7 (діаметр кільця). Глазур до 25%. Вага упаковки 1 кг. Один з найбільших молюсків на землі – це добре відомий нам кальмар. Його м'ясо користується заслуженою любов'ю у гурманів та просто шанувальників смачної їжі, страви з ним включають в своє меню різні ресторани по всьому світу. Якщо купити якісного кальмара та правильно його приготувати, можна отримати заслужену похвалу з боку вашої родини та друзів. Кальмар, який був заздалегідь очищений від шкірки, нарізаний кільцями та заморожений, дуже зручний в приготуванні, і позбавляє вас від тривалих клопотань на кухні. Головне – не перетримати його на вогні, щоб м'ясо не встигло стати жорстким і несмачним.  

215 грн 239 грн

Кальмар кільця с/м (1 кг)
Кальмар кільця с/м (1 кг)

Один з найбільших молюсків на землі – це добре відомий нам кальмар. Його м'ясо користується заслуженою любов'ю у гурманів та просто шанувальників смачної їжі, страви з ним включають в своє меню різні ресторани по всьому світу. Якщо купити якісного кальмара та правильно його приготувати, можна отримати заслужену похвалу з боку вашої родини та друзів. Кальмар, який був заздалегідь очищений від шкірки, нарізаний кільцями та заморожений, дуже зручний в приготуванні, і позбавляє вас від тривалих клопотань на кухні. Головне – не перетримати його на вогні, щоб м'ясо не встигло стати жорстким і несмачним. Кільця кальмара свіжоморожені. Глазур до 10%. Вага упаковки 1 кг.

8

218 грн

Кальмар кільця с/м (500 грам)
Кальмар кільця с/м (500 грам)

Один з найбільших молюсків на землі – це добре відомий нам кальмар. Його м'ясо користується заслуженою любов'ю у гурманів та просто шанувальників смачної їжі, страви з ним включають в своє меню різні ресторани по всьому світу. Якщо купити якісного кальмара та правильно його приготувати, можна отримати заслужену похвалу з боку вашої родини та друзів. Кальмар, який був заздалегідь очищений від шкірки, нарізаний кільцями та заморожений, дуже зручний в приготуванні, і позбавляє вас від тривалих клопотань на кухні. Головне – не перетримати його на вогні, щоб м'ясо не встигло стати жорстким і несмачним. Кільця кальмара свіжоморожені. Упаковка 500 грам. Глазур до 10%. Ціна вказана за 500 грам.

11

26 грн

Кальмар командорський с/м тушка
Кальмар командорський с/м тушка

Кальмар, м'ясо якого багате на незамінні амінокислот та вітаміни, давно завоював український ринок морепродуктів і є одним з найулюбленіших страв у багатьох сім'ях. У продаж кальмар надходить зазвичай замороженим, у вигляді цілої тушки, щупальців або туб. Найчастіше у вітчизняних магазинах можна зустріти такий промисловий вид кальмара, як командорський. Тушки кальмара, неочищені, свіжоморожені. Упаковані по 1 кг.

4

62 грн

Кальмар очищений с/м туби U5
Кальмар очищений с/м туби U5

Кальмар – представник великих головоногих молюсків, відомий у всьому світі своїми незвичайними смаковими особливостями. Крім того, по своїй користі його м'ясо перевершує м'ясо багатьох тварин, які живуть на суші. Рецепти з кальмарів охоче включають в своє меню ресторани по всьому світу. Купивши туби кальмара вже в очищеному вигляді, ви уникнете необхідності знімати шкірку, а зможете відразу ж їх приготувати. Кальмар очищений. Туби. Розмір 5 штук в 1 кг. Глазур до 30%.

16

205 грн/кг

Кальмар очищений с/м туби U5
Кальмар очищений с/м туби U5

Кальмар очищений. Туби. Розмір 5 штук в 1 кг. Глазур до 30%. Кальмар (Teuthida - лат.) - хижий головоногий молюск, морський мешканець, який харчується переважно планктоном, невеликими рибками і дрібними ракоподібними. Обтічна форма та інші особливості будови тіла дозволяють йому розвивати високу швидкість. Кальмари купити в магазині морепродуктів Рибка можна в очищеному, свіжомороженому стані.

138 грн/кг

Кальмар очищений с/м туби U7
Кальмар очищений с/м туби U7

Кальмар – представник великих головоногих молюсків, відомий у всьому світі своїми незвичайними смаковими особливостями. Крім того, по своїй користі його м'ясо перевершує м'ясо багатьох тварин, які живуть на суші. Рецепти з кальмарів охоче включають в своє меню ресторани по всьому світу. Купивши туби кальмара вже в очищеному вигляді, ви уникнете необхідності знімати шкірку, а зможете відразу ж їх приготувати. Кальмар очищений. Туби. Розмір 7 штук в 1 кг. Глазур до 30%.

1

185 грн

Кальмар с/м тушка (Іспанія)
Кальмар с/м тушка (Іспанія)

Кальмар неочищений. Вага тушки 80-150 грам.

17

38 грн

Кальмар с/м щупальця
Кальмар с/м щупальця

Білосніжне та дуже ніжне м'ясо кальмара – один з тих морепродуктів, які завоювали здавна гастрономічну славу в усьому світі. Один з найбільших молюсків, які зустрічаються в природі, кальмар продається як цілком, так і по частинах: тубами, щупальцями, кільцями. Його приготування не складне, головне не перетримати по часу, щоб м'ясо не стало несмачним і жорстким. Щупальця кальмара свіжоморожені. Вага 1 шт. 50-120 грам. Упаковані в пакети вагою приблизно від 500 грам до 1 кг.

15

42 грн

Кальмар чищений с/м туби U2
Кальмар чищений с/м туби U2

Кальмар чищений, без шкіри. Туби. Розмір U2 (2 штуки в 1 кг.) Глазур 10% . Вага нетто 1 кг Кальмар (Teuthida - лат.) - молюск із загону головоногих, тіло якого нагадує за формою торпеду. У його раціон входять: планктон, дрібні ракоподібні і маленькі рибки. Кальмари, купити які ви можете в магазині морепродуктів Рибка, невеликі. Їх вага не більше 800 г, а довжина не перевищує 50 см.    

210 грн

Показано 1 по 20 з 23 (Всього сторінок 2)

Кальмари – морські головоногі молюски, об'єкт промислу у всьому світі. У продаж вони надходять у вигляді цілих тушок, щупалець, нарізані кільцями, а також у вигляді туб. Кальмарів цінують за незвичайний ніжний смак, м'яке м'ясо, яке легко можна приготувати. Їх можна варити, смажити, тушкувати, в'ялити, а також консервувати. Поданий на стіл кальмар в складі будь-якої страви приємно урізноманітнить ваш обід або вечерю. М'ясо кальмара багате на незамінні для людського організму амінокислоти, білок, низкою вітамінів групи В. Також м'ясо цих молюсків містить такі цінні мінеральні речовини, як фосфор, залізо, мідь, йод. Зміст великої кількості білка робить кальмарів незамінними для кожного з нас. А завдяки великій кількості аргініну та лізину, кальмари можуть бути важливим продуктом в дитячому харчуванні. Купіть заморожених та свіжих кальмарів, щупальця та ​​туби кальмарів вже сьогодні в нашому магазині «Рибка»!

Товару немає в наявності. Введіть Ваш email і ми надішлемо повідомлення, коли товар буде в наявності.